[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pasja... -Spearfishing.pl

Pasja...

Znalazłeś coś ciekawego w sieci? Rzuć linkiem.
Awatar użytkownika
Stelm
Posty:673
Rejestracja:wt, 15 kwietnia 2008, 16:22
Lokalizacja:Warszawa
Pasja...

Postautor: Stelm » pt, 28 marca 2014, 12:10


Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Pasja...

Postautor: ivanadg » pt, 28 marca 2014, 13:17

troche to pompatyczne :)...a gość chyba pierwszy raz w życiu rybe filetował :)
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
Szuwarek
Posty:157
Rejestracja:czw, 29 lipca 2010, 13:17
Lokalizacja:Southampton

Re: Pasja...

Postautor: Szuwarek » wt, 1 kwietnia 2014, 20:40

Założył open cella bez mydła (?)

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Pasja...

Postautor: bruner » wt, 1 kwietnia 2014, 23:05

Ja polewam z szczególnie ruskich filmów 'drogi' o łp. Ta cała jazda przez różne miasta i krajobrazy, rozpakowanie, pokazywanie pokojów, ubikacji i łożek, szykowanie kusz, obowiązkowe przemowy każdego uczestnika 'wyprawy', potem droga nad wode z samochodów, ubieranie sprzętu, cośtam z wody, potem prezentacja trofeów, rozbieranie, przyrządzanie strzelonych ryb itd. Aaaa...jeszcze obowiązkowo pobudka w dniu 'wyruszenia do wody'. Po co to komu, skąd ten schematyczny styl? I skąd ten schemat? Czy czasami aby nie po to, żeby stworzyć mitologię że moja wyprawa jest bardziej hardcorowa niż inne?

Tu jest podobnie - tytuł spearfishing story - a co mnie obchodzi ile ten człowiek ma ropy w kącikach oczu po przebudzeniu, w czym spał ubrany itp... Klimat z pewnością stworzył, ale czy do końca spearfishingu jak napisał w tytule? Opowiedział o pasji, owszem i gdyby zatytułował fim np. 'spearfishing my life/ czy passion' to jeszcze by uszło. Ale bez tych mało smacznych a dość intymnych kawałków z jego życia.

Z tym, ze teraz jest taki trend w reżyserii filmów o pasjach i wykonujących je ludziach. Mnie się on nie podoba. Podobnie jak polskie dramaty psychologiczne.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Pasja...

Postautor: doox » śr, 2 kwietnia 2014, 06:56

Super!
Rzadko mam czas żeby obejrzeć do końca filmy z łowiectwa a ten spokojnie zobaczyłem. Fajnie zrobiony i jest nawet "product placement".
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
Stelm
Posty:673
Rejestracja:wt, 15 kwietnia 2008, 16:22
Lokalizacja:Warszawa

Re: Pasja...

Postautor: Stelm » śr, 2 kwietnia 2014, 12:46

No właśnie się zastanawiam, ile w tym filmie jest prawdziwych klimatów, a ile wystudiowanego scenariusza pana reżysera. Fakt, trochę trąca myszką i Holywoodem, ale ta muza, te ptaszyska szczebioczące w tle, poranek nad oceanem, ten starszy człowiek, na pewno z jakąś ciekawą życiową historią, sprawiają, że mimo, że to fake, to ja to kupuję :wink: . Może dlatego, że już przejadły mi się filmy z czystych mórz, gdzie kolesie walą na 40 do dołu i wychodzą z 20 kg granikami :D Byłem ciekaw zdania reszty.

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Pasja...

Postautor: ivanadg » czw, 3 kwietnia 2014, 09:35

Tak jak piszesz Stelm :) Oprawa i zdjecia bardzo fajne, tyle że to cheat.
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron