[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Emigrant - Klub w Południowej Anglii -Spearfishing.pl

Emigrant - Klub w Południowej Anglii

Forum przede wszystkim dla zarejestrowanych użytkowników z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii.

Moderator:Jaca

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31
Emigrant - Klub w Południowej Anglii

Postautor: PaWEŁ » pn, 18 marca 2013, 16:34

Do wszystkich zainteresowanych.
Niedługo opublikuę nową stronę klubową. Będzie tam podstrona "Członkowie Klubu" na której zamieszczone będą fotki i krótkie informacje na temat klubowiczów. Oczywiącie, tylko tych którzy wyrażą na to zgodę i przyślą mi fotki oraz teksty jakie sobie życzą by były publicznie dostępne.
Materiały proszę przysyłać na adres: podwodny@ntlworld.com

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Emigrant - Klub w Południowej Anglii

Postautor: PaWEŁ » śr, 27 marca 2013, 10:11

Między Corfe Castle a Studland jest farma na której organizują grupowe imprezy. http://www.brenscombeoutdoor.co.uk/ Minimum 10 osób. Dzwoniłem i dostałem taką ofertę: sobota popołudnie (wieczór) jeden posiłek z trzech dań, nocleg, angielskie śniadanie, lunch - 61.5 funta od osoby. Dostępne pomieszczenia (sale na wiele osób) gdzie można pobiesiadować.
Można by zorganizować spotkanie na rozpoczęcie sezonu. Do klubu dołączyło sporo nowych osób i dobrze by było spotkać się w większym gronie.

Ciągle czekam na materiały do rozdziału: Członkowie Klubu. Nie ociagajcie się proszę, bo chciałbym już dokończyć stronę. Jak pogoda się poprawi to już nie będę miał czasu.

sylweks
Posty:17
Rejestracja:śr, 11 stycznia 2012, 19:08
Lokalizacja:Radom , Londyn

Re: Emigrant - Klub w Południowej Anglii

Postautor: sylweks » pt, 29 marca 2013, 20:01

Pawel ja jak najbardziej chetnie spotkam sie w wiekszym gronie i poznam pozostalych czlonkow klubu albo chociaz uczcimy wspolnie rozpoczecie sezonu tak ze zglaszam siebie i zone.
Tylko czy damy rade to zrobic jeszcze przed kanarami czy juz po??
Info do klubu i jakies zdjecia podesle na dniach
pozdrawiam

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Emigrant - Klub w Południowej Anglii

Postautor: PaWEŁ » sob, 30 marca 2013, 17:16

Dobrze by było zorganizować imprezę przed naszym wyjazdem na rejs. Jak wrócimy to już będzie maj!


Wróć do „Irlandia & Wielka Brytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości