[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Warunki na morzu - Strona 6 -Spearfishing.pl

Warunki na morzu

Forum przede wszystkim dla zarejestrowanych użytkowników z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii.

Moderator:Jaca

Awatar użytkownika
Seba
Posty:278
Rejestracja:pn, 25 października 2010, 21:47
Lokalizacja:Cork,Irlandia
Re: Warunki na morzu

Postautor: Seba » pn, 9 czerwca 2014, 11:37

Witam!
W tamtym tygodniu zaliczylem pierwsze dwie wprawy w tym sezonie troche pozno,ale pogoda byla bardzo kaprysna wiec widocznosc dochodzila max. do 3m tem.14-17 st. Rezultat 2 cefale po ok. 1 kg i 3 rdzawce 1,5kg,a tymczasem sloneczko Tenerfy :D jak wroce sezon na bassa akurat sie zacznie :D

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Warunki na morzu

Postautor: PaWEŁ » wt, 10 czerwca 2014, 07:56

To tak samo jak ja - pierwsze ryby w tym sezonie w Anglii upolowaem tydzień temu. Gdyby nie wyjazdy na Teneryfę to chyba bym odwykł od płetw i kuszy. Byłem trzy razy na Kanarach tej zimy i ryb napukałem do cholery więc mogłem cierpliwie czekać na rozpoczęcie sezonu w UK.
Jest to mój 9-ty sezon łowiecki w Wielkiej Brytanii i jak do tej pory najbardziej spóźniony. To przez te zimowe sztormy, osunięcia klifów, 4-ry i pół miesiąca ciągłego deszczu i powodzie największe od 200 lat. Miejmy nadzieję że to już za nami i teraz się zaczną żniwa i dla nas bo wędkarze mają niezłe efekty - im brudna woda nie przeszkadza.

Awatar użytkownika
quelavayabienamigo
Posty:25
Rejestracja:śr, 5 marca 2014, 02:13
Lokalizacja:sligo, irlandia

Re: Warunki na morzu

Postautor: quelavayabienamigo » ndz, 24 sierpnia 2014, 15:50

wczoraj widocznosc na 15 m. 3 rdzawe. piekna glebia w skalach. bylo aspetto skutkiem czego 3 rdzawe. teren poznany nastepna bedzie apnea po te co sa wieksze :). brzeg za lisadell house(nie wiem czy dobrze napisalem). pozdrawiam i sukcesow.

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Warunki na morzu

Postautor: PaWEŁ » czw, 23 października 2014, 11:24

Wygląda na to że u nas sezon już się skończył. Odkąd mieszkam w Angli to gorszego sezonu nie miałem. Nie dość że strasznie późno się zaczął to na dokładkę strasznie wcześnie się skończył.
Dziwne to, bo z kolei lato było najładniejsze odkąd pamietam. Wodę mieliśmy bardzo ciepłą tylko z wizurą była tragedia. Ryb wzdłuż południowego wybrzeża było od cholery bo zawodowi rybacy i wędkarze nie narzekają na ten sezon.
No cóż, żeby nie odwyknąć od płetw to trzeba będzie znowu polatać sobie na Wyspy Kanaryjskie. Pierwszy wyjazd 23 listopada - bilety już kupione - po 77GBP od osoby w dwie strony plus jeden ekstra bagaż na dwoje za dodatkowe 20GBP.

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Warunki na morzu

Postautor: nemesis » czw, 23 października 2014, 13:44

Jakimi liniami lecisz i skąd dokładnie?

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Warunki na morzu

Postautor: PaWEŁ » czw, 23 października 2014, 15:04

Norwegian, z Gatwick. To jest najtańsza opcja - wylot w niedzielę a powrót w poniedziałek. Inne terminy od ok. 100GBP wzwyż.

Awatar użytkownika
quelavayabienamigo
Posty:25
Rejestracja:śr, 5 marca 2014, 02:13
Lokalizacja:sligo, irlandia

Re: Warunki na morzu

Postautor: quelavayabienamigo » pn, 2 lutego 2015, 08:35

Rozpoczęcie sezonu tuż tuż. Czekam tylko aż sztormy ucichną.

Awatar użytkownika
quelavayabienamigo
Posty:25
Rejestracja:śr, 5 marca 2014, 02:13
Lokalizacja:sligo, irlandia

Re: Warunki na morzu

Postautor: quelavayabienamigo » sob, 21 marca 2015, 14:45

Nie wytrzymałem i dzisiaj wszedłem niedaleko Aughris House. Widoczność na jakieś 1,5 m. Woda lodowata i żadnej rybki nie widziałem.


Wróć do „Irlandia & Wielka Brytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron