[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Warunki na morzu - Strona 4 -Spearfishing.pl

Warunki na morzu

Forum przede wszystkim dla zarejestrowanych użytkowników z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii.

Moderator:Jaca

scuba81
Posty:32
Rejestracja:śr, 23 marca 2011, 23:27
Re: Warunki na morzu

Postautor: scuba81 » sob, 6 października 2012, 23:09

Dzieki za info, czyli nici z nurania... :(

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Warunki na morzu

Postautor: rafal » ndz, 7 października 2012, 15:34

przez te dwie doby od wichury z czwartku na piatek w nocy woda powli sie klaruje ale nie nadlugo bo znowu pogoda ma sie zepsuc... bylem sie przejechac dzis rano na sandbanks i od strony Poole H woda byla juz duzo czysciejsza i ladnie swiecilo slonce. no i wskoczylem do Poole H tak nie do konca biorac to na serio ale kusze zabralem :mrgreen: .Zona pojechala wczoraj z corka do PL to co mialem robic .poplynolem ze 300m w strone glownego kanalu Woda w zatoce 14stopni,wizura 3metry przy slonku.Jakies male rybki widzialem....Poplywalem z dwie godz i na pocieszenie wrocilem z fladerka :D
Załączniki
019.JPG

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Warunki na morzu

Postautor: PaWEŁ » wt, 30 października 2012, 16:44

W piątek nad ranem pojechałem do Kimmeridge. Do wody wszedłem 2:15. Popływałem dwie godziny w wodzie mleczno-kawowej. Wizura od 0m do 1,5m tam gdzie były ryby. Poza zatoką, na głębszej wodzie wizura była ok. 3m ale zero ryb. Wróciłem z trzema 35cm flądrami i jednym basem. Żadna przyjemnośc nurać w takim błocku.
Dzisiajo 3:00 zanurałem w Ringstead. Po 40 minutach zrezygnowałem - nie znalazłem wizury lepszej niź 1m.
Nieprzebierając się pojechałem do Lulworth Cove a tam to samo - mleko.
Kurde, nie ma gdzie zanurać chociaż woda ciągle ciepła - 13 stopni.

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Warunki na morzu

Postautor: PaWEŁ » pt, 23 listopada 2012, 11:53

Ciągle ciepło ale wieje tak że fale rozwalają wszystkie nasze nurkowiska. Ciekawe, czy jeszcze damy radę zapolować w tym roku?

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Warunki na morzu

Postautor: Jaca » pt, 23 listopada 2012, 12:55

Tu sie sezon nie konczy przeciez... Na pewno nie jedna ryba sie jeszcze naniza

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Warunki na morzu

Postautor: rafal » sob, 9 marca 2013, 14:34

Pojechalem dzis wczesnie rano do Lulworth cove ,woda dalej zupa.Nie zrezygnowalem i pojechalem dalej do Portland.Od strony Portland haurbor przy brzegu woda krysztal , dalej przy wyczuwalnym pradzie do 4m wizury.Rybek zero ale spodziewalem sie tego...widzialem pare malutkich plaskich.Podjechalem tez do chesil cove ale tam morze dalej wzburzone mimo braku wiatru,calkowity brak wizury
Woda zimna tylko 8stopni

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Warunki na morzu

Postautor: rafal » pt, 15 marca 2013, 13:15

bylem wczoraj znowu w Portland na nocnym polowaniu.Od morza wial silny zimny wiatr w strone plazy chesil beach,dzieki temu portland harbour byl osloniety przed wiatrem w przybrzeznych partiach zatoki.Wizura 3-4m przy samym brzegu,czym dalej tym gorzej(1-2m) bo wiatr robil swoje...
Temperatura wody-gotowi :D 6stopni!!! I napewno komputer sie mi nie popsul bo po 30min palce mi dretwialy z zimna w nowych rekawicach.ostatnio jak bylem plywalem 1,5godz przy 8 stopniach.Znowu tylko malutkie plaskie.Czekam na ocieplenie wody i wracam na basem na pare tygodni :mrgreen: .
Bylem tam tylko dlatego bo musialem pojechac w okolice w zwiazku z moja praca wiec zabralem sprzet ze mna...

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Warunki na morzu

Postautor: Jaca » wt, 19 marca 2013, 22:51

http://www.bournemouthecho.co.uk/news/1 ... er_closed/ ostatnio warunki na morY nas nie rozpieszczaly. Swanage Pier sie az zawalil bo podmylo filary podporowe...

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Warunki na morzu

Postautor: rafal » śr, 20 marca 2013, 09:16

Jak by się zawalił cały to by było super lowisko :)
Jak tak wialo w zatoce to co musialo się dziać na pełnym morzu...

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Warunki na morzu

Postautor: Jaca » śr, 20 marca 2013, 10:49

Hehe... Dwa zniszczone piery kolo siebie... Ale by sie tam dzialo... Ryb ze hoho i to kazdego rodzaju...

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Warunki na morzu

Postautor: rafal » pt, 5 kwietnia 2013, 22:20

Temperature wody w Poole H miala dzis tylko 5stopni!!! w ostatnia sobote bylem na spacerze w Worth Matravers a z tamtad dolina do Seacombe.Akurat trafilem na odplyw.Skaly ktore sa pod woda byly akurat odkryte.Nie bylo na nich zadnego zycia nic zielonego.Mysle ze to wina niskiej temperatury.Wracalem przez Swanage a dalej sandbanks.Wszedzie zupa.Ale cos wspominali ze niby wiosna idzie powoli do nas...

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Warunki na morzu

Postautor: Jaca » pt, 5 kwietnia 2013, 22:24

Strasza ze w przyszlym tygodniu nawet do 12° bedzie... Zalezy od korei polnocnej ;)

Ja bylem z kolej z branksome do sandbanks i znalazlem puste jajo rekina :) pierwszy raz na wlasne oczy widzialem...

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Warunki na morzu

Postautor: rafal » pt, 5 kwietnia 2013, 22:34

jakie jajo ?co gdzie? moze to zolwie zniosly wygrzewajace cie u nas na plazy :D
zeby bylo jasne podjechalem do tej wioski samochodem

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Warunki na morzu

Postautor: Jaca » pt, 5 kwietnia 2013, 23:49

Hehe a ja juz myslalem ze taki piechur z Ciebie!!! :)

Moze byc ze to zolwiowe... ;)
Załączniki
image.jpg

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Warunki na morzu

Postautor: rafal » pt, 5 kwietnia 2013, 23:57

o siiiit... wyglada dokladnie jak te
http://www.google.co.uk/search?q=jajo+r ... B640%3B479


Wróć do „Irlandia & Wielka Brytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron