Morskie trofea

Forum przede wszystkim dla zarejestrowanych użytkowników z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii.

Moderator: Jaca

Awatar użytkownika
Jaca

Re: Morskie trofea

Postautor: Jaca » śr, 15 sierpnia 2012, 10:12

PaWEŁ pisze:
Jaca pisze:Jezeli nie masz zgody na publikacje osoby ktora na tym zdjeciu jest to nie masz prawa jej publikowac.

Kłamczuch z Ciebie i obłudnik!
Jak nie pamietasz to spytaj się swojej dziewczyny która nam parę fotek pstryknęła. Poprosiłem ją by zrobiła nam zdjęcie to je na forum wkleję. A ty ochoczo pozowałeś i nawet stanąłeś bliżej obiektywsu by Twoje rybki większe wyszły. I co to było jak nie zgoda na publikację? Pozowałeś i wiedziałes po co!
Jak nie nazwać obłudnym postępowaniem takiego czegoś: Niedawno na tym forum zadeklarowałeś że przestawiasz się na węgorze a gdy ja wkleiłem fotkę swoich to mnie krytykowałeś i pouczałeś.
Zamiast bawić się w cenzora i osmieszać się to weź się lepiej za nurkowanie i sam upoluj coś czym bedziesz się mógł pochwalić.
Jeżeli jako moderator miałeś jakieś zastrzeżenia to mogłeś do mnie najpierw zadzwonić, tym bardziej że na mój numer masz połączenia bezpłatne.
I proszę, nie wysyłaj do mnie teraz prywatnych wiadomości. Zacząłeś na forum to i tutaj kontynuuj.

Wiesiek! Fotkę Ci wyślę e-pocztą bo jak bym ją tu znowu wkleił to pewnie zaraz by zniknęła.

Nie ma co prowadzic takiej dyskusji Pawel... Psujemy wątek... Dla tego do dyskusji zapraszam na prv... Jezeli bedziesz dalej ja prowadzil to pousuwam znowu wypowiedzi

Awatar użytkownika
zaratustra
Kontaktowanie:

Postautor: zaratustra » śr, 15 sierpnia 2012, 14:27

A kto mowi ze u nas nie ma basow??? :) :) :) Zobaczcie tu jeden z okazow https://www.facebook.com/spearfishingireland Rozmiarow mojego polloka... To zdjecie mojego spearo buddy ;)

ps. Pollocki tego rozmiaru najczesciej spotykam na glebokosci 12+

Awatar użytkownika
Jaca

Postautor: Jaca » śr, 15 sierpnia 2012, 15:20

Gleboko nurkujesz... Ja w okolicy plywalem na poczatku ok 10-15m ale nie widzialem ani sztuki. Nawet na wrak sie z paddym wybralismy w zeszlym sezonie (szkoda tylko ze nie znalezlismy) ale nic procz wargaczy nie widzielismy. Pewnie zle miejsca. Teraz poluje w okolicach 2-3 metrow bo tam sie kreci najwiecej labraksow i cefali takich do 2-4 kg.

Ale spider crab jaki ladny :)

Awatar użytkownika
zaratustra
Kontaktowanie:

Postautor: zaratustra » sob, 18 sierpnia 2012, 22:35

Pare fotek z dnia dzisiejszego
DSC_6241.jpg
DSC_6236.jpg
DSC_6230.jpg

PaWEŁ

Postautor: PaWEŁ » sob, 18 sierpnia 2012, 23:20

Cratulacje!!!
Ważyłeś tę rybkę?

Awatar użytkownika
artur76

Postautor: artur76 » sob, 18 sierpnia 2012, 23:28

ladna sztuka chyba troszke wieksza od mojej . gratulacje :good:

Awatar użytkownika
zaratustra
Kontaktowanie:

Postautor: zaratustra » ndz, 19 sierpnia 2012, 00:49

PaWEŁ pisze:Cratulacje!!!
Ważyłeś tę rybkę?

Nie, 4-5 kilo na oko

scuba81

Postautor: scuba81 » ndz, 19 sierpnia 2012, 23:29

Niezla sztuka, tez dzisiaj ustrzelilem podobnego rozmiatu pollock'a w sumie w wodzie posiedzialem 2h i nastrzelalem troche mimo nienajlepszych warunkow w Tyneham, woda niby spokojna, zero wiatru ale mocno zamulona, widocznosc do 3m. Jak szykowalem sie do wejscia do wody to akurat Artur wychodzil po 4h nurania z pusta nizalka i odradzal mi wejscie do wody bo ryb malo i widocznosc kiepska mimo to zdecydowalem ze sam sprawdze warunki, szalu nie bylo ale na glebszej wodzie mozna juz bylo cos strzelic. Pozdro nurki!
t2.jpg

PaWEŁ

Postautor: PaWEŁ » ndz, 19 sierpnia 2012, 23:42

Gratulacje, Paweł!
Dobrze że z nami nie popłynąłeś bo my nie znaleźliśmy ryb - a z brzegu tak napukałeś parę ładnych sztuk.
Nam poszło znacznie gorzej chociaż obnuraliśmy Mupe Rocks, Gad Cliff (kilometr za Worbarrow Tout w kierunku wschodnim) i zachodnią stronę St. Aldhem's Head.

rafal

Postautor: rafal » pn, 20 sierpnia 2012, 07:17

Gratulacje dla wszystkich lowcow!rybek za duzo nie mielismy wczoraj ale i tak byl milo spedzony czas.Mielismy pare rybek i troche niewykozystanych widzen ale niema naco narzekac :D pozdro

Awatar użytkownika
artur76

Postautor: artur76 » pn, 20 sierpnia 2012, 12:19

No ladne wyniki Pawel gratulacje pelna nizalka :good: ,ja strzelilem srednia mulete ,nastepny wypad biore ponton .

PaWEŁ

Postautor: PaWEŁ » wt, 21 sierpnia 2012, 13:47

:whistling2:
21.VIII (1).jpg

Awatar użytkownika
zaratustra
Kontaktowanie:

Postautor: zaratustra » ndz, 26 sierpnia 2012, 20:02

jeszcze pare pollockow
pollock.jpg

rafal

Postautor: rafal » ndz, 14 października 2012, 23:36

Dzis popolodniu wybralismy sie z Pawlem i Wieskiem na nurkowanie z nadzieja ze znajdziemy jaka wizure no i oczywiscie rybki.poplynelismy w lewo przy klifach od zatoki Lulworth C(dokladnej nazwy miejsca nie pamietam).Woda przez te ostatnie dwa dni sie oczyscila i to na tyle ze mielismy od 4 do 8 m wizury pod klifami.Pawel ponurkowal na glebokim za rdzawcami ,Wiesiek strzelil cefale i tez pare rdzawcow.mi sie udalo ustrzelic najwiekszego basika w tym sezonie(okolo 2kilo) dwie cefale i najwieksze zaskoczenie udalo mi sie trafic belone z okolo 3m.Super spedzony dzien na koncowke sezonu.to moje rybki :clap:
Załączniki
006.JPG
005.JPG

Awatar użytkownika
paddy
Kontaktowanie:

Postautor: paddy » pn, 15 października 2012, 15:45

Gratulacje!
Belona wypasiona widze, dobre masz oko :good:
all4cam akcesoria do GoPro i innych kamer sportowych
https://all4cam.co.uk/