[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Planowane wyjazdy - Strona 2 -Spearfishing.pl

Planowane wyjazdy

Forum przede wszystkim dla zarejestrowanych użytkowników z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii.

Moderator:Jaca

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11
Re: Planowane wyjazdy

Postautor: Jaca » śr, 18 maja 2011, 21:05

u mnie zależy od pogody i od roboty... z naciskiem na to drugie... :D jeszcze za wcześnie żeby o tym myśleć.

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » pn, 23 maja 2011, 17:34

Zbliża się dłuuugi weekend. Kto ma zamiar ponurkować w hrabstwie Dorset?
Na razie mamy duże fale i słabą widoczność pod wodą ale jest szansa że damy radę znaleźć kilka dobrych miejsc. W środę i czwartek zamierzamy z Wieśkiem wypróbować ponton z silniczkiem. Potem Wiesiek wyjeżdża na kilka dni a ja od piątku do poniedziałku będę nurkował z brzegu, z pontonu i jak będą chętni to również z łodzi w okolicach od Training Banks aż do Chesil Cove.
Dajcie znać kto chciałby dołączyć?

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » śr, 29 czerwca 2011, 15:23

Dzisiaj jadę na biwak i w nocy zanurkuję gdzieś w okolicy. W czwartek i w piątek planuję łowy w dni i noce. W sobotę do domu bo goście przyjeźdżają. Kto chce to może się przyłączyć.

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » czw, 4 sierpnia 2011, 18:47

Na razie pogoda nie jest zachwycająca ale prognozy na weekend są optymistyczne. Jutro jadę na biwak i zamierzam ponurkować w okolicznych wodach. Gdzieś jakaś mozliwa wizura powinna się znaleźć. Koniec sezonu zbliża się w zastraszającym tempie więc nie zamierzam odpuszczać żadnego weekendu, chyba że będą sztormy, wichury albo zacznie padać śnieg (co jest możliwe już w październiku).
Kto ma czas niech przyjeżdża - w razie braku wizury pod wodą zawsze będzie można miło spędzić czas przy ognisku :drinks:

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » pn, 15 sierpnia 2011, 20:15

Niestety, ostatnie dwa weekendy w Południowej Anglii były wietrzne i deszczowe ze słabą przezroczystością wody. Za dużo to sobie nie ponurkowałem.
W ten piątek znowu pojadę na biwak. Zapowiedziało się też kilu kolegów z Londynu i Marcin z Basildon. Wszystkich pozostałych, którzy nie mogą przyjechać teraz namawiam i zapraszam na następny, przedłużony o Bank Holiday Monday, weekend.
Może w końcu uda nam się zebrać w większym gronie? Nie wszyscy znają się osobiście więc może warto wykorzystać okazję by to naprawić? Jeszcze trochę suchego drewna w laskach zostało :drinks:

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » czw, 25 sierpnia 2011, 15:43

Jutro wyjeżdżam do Kimmeridge na biwakowanie i podwodne polowanie. Pozostanę tam do poniedziałku. Wszyscy chętni do przyłączenia się bedą mile widziani.

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: Jaca » czw, 25 sierpnia 2011, 19:41

MAm nadzieję że uda nam się z Patrykiem w ten weekend wybrać na Biwak!!! huraaaaaaa!!!!

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » czw, 25 sierpnia 2011, 22:25

Jak przyjedziecie a mnie nie będzie to będzie znaczyło że gdzieś nurkuję. Średnio jedna sesja zajmuje mi od 5 do 6 godzin. Dajcie znać kiedy chcecie przyjechać? To może poczekam :drinks:

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » pt, 2 września 2011, 16:58

Zaraz wyjeżdżam na biwak i później, ok. godz. 20:30 wejdę do wody na nocne łowy. Jutro nurkowania zależnie od wiatrów - albo z łodzi albo z brzegu.

Awatar użytkownika
Jarek
Posty:31
Rejestracja:śr, 16 marca 2011, 15:19

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: Jarek » śr, 12 października 2011, 21:35

Planowany wypad na weekend 15-16 pazdziernika !!!
Prawdopodobnie obecni beda : Ja, Marcin, Artur
Jak widac ekipa dosc mocna !
Chetni mile widziani.
Wiecej informacji w piatek, planujemy wyjechac w sobote przed poludniem.

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » pt, 13 stycznia 2012, 14:13

Niektórzy już zaczęli nowy sezon!
Myślę że warto byłoby zorganizować jakieś większe spotkanie nad wodą połączone z nurkowaniem a później z grilowaniem i czymś mocniejszym na rozgrzewkę. Coś w rodzaju oficjalnego otwarcia sezonu morskich łowów.
Co szanowni koledzy na to? Dobrym miejscem może być parking koło zamku w Castle Town albo Ringstead. A może jakieś inne propozycje?
Pomogłoby to w mocniejszej integracji naszego środowiska - przecież większość z Was zna tylko po parę osób bo nigdy nie było okazji spotkać się w większym gronie.

Awatar użytkownika
artur76
Posty:59
Rejestracja:śr, 16 marca 2011, 17:42
Lokalizacja:londyn

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: artur76 » pt, 20 stycznia 2012, 16:56

Pawel jestem chetny i otwarty na taki pomysl napewno bede tylko wskazuj dzdie i kiedy, najlepiej odpowiadal mi pierwsza niedziela lutego .............i rozpoczynamy sezon mysle ze frekwecja bedzie na 100% . Gratuluje super pomyslu.

Wiesiek
Posty:19
Rejestracja:śr, 23 marca 2011, 12:56

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: Wiesiek » pn, 23 stycznia 2012, 16:34

Ja tez sie pisze na integracje.

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: rafal » pn, 23 stycznia 2012, 23:51

ja napewno sie zjawie i chetnie poznam wszystkich :drinks:

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: Jaca » wt, 24 stycznia 2012, 11:27

a może zamiast stać jak słupy na parkingu lepie by było spotkać się w knajpie??? w swanage albo studland jest mnóstwo pięknych knajpek!!! ciepło, przyjemnie, piwka się można napić ze szkła a nie z puszki...


Wróć do „Irlandia & Wielka Brytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron