[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Planowane wyjazdy - Strona 10 -Spearfishing.pl

Planowane wyjazdy

Forum przede wszystkim dla zarejestrowanych użytkowników z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii.

Moderator:Jaca

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31
Re: Planowane wyjazdy

Postautor: PaWEŁ » ndz, 20 stycznia 2013, 20:02

Parę dni minęło a tu cisza :(
Czyżby nie było chętnych na wspólną imprezę?
1-szy marca już niedługo. Jest to data określająca oficjalny początek sezonu turystycznego w Anglii a dla nas początek sezonu łowieckiego. Przynajmniej tak zawsze było że od początku marca zaczynaliśmy podwodne łowy.
Warto by to jakoś podkreślić i uczcić paroma wiadrami piwa. Tym bardziej że do naszego grona dołączyło kilka nowych osób i należało by ich porządnie przywitać. :drinks:

Awatar użytkownika
artur76
Posty:59
Rejestracja:śr, 16 marca 2011, 17:42
Lokalizacja:londyn

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: artur76 » wt, 22 stycznia 2013, 22:33

Ja na takie lokalne wyskoki to bardzo chetnnie,niech koledzy zapodaja propozycje.

Awatar użytkownika
artur76
Posty:59
Rejestracja:śr, 16 marca 2011, 17:42
Lokalizacja:londyn

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: artur76 » czw, 31 stycznia 2013, 02:15

Cisza nikt nie planuje ,niema chetnych? przeciez jest nast troche i zadnej oferty .pozdrawiam i zachecam do spodkania sie na terenie.artur

rafal
Posty:252
Rejestracja:śr, 23 listopada 2011, 22:12
Lokalizacja:elblag,pl.poole ,uk

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: rafal » pt, 8 marca 2013, 00:29

W sobotę rano (8-9)planuje wybrać się na nurkowanie bardziej dla samej przyjemności i rozruszania sie troche niz za rybkami bo ich raczej jeszcze nie bedzie ale kusze zabiore oczywiście :D .pojade chyba do Lulworth_Cove bo blisko i wyplyne z zatoki w prawa stronę bo jeszcze tam nie byłem.Jak ktoś ma ochotę ponurac ze dwie godziny to zapraszam.Tylko taka pora mi pasuje.Jesli pogoda się popsuje to nie pojadę ale mam nadzieje ze będzie na tyle dobra ze poplywam wkoncu

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Planowane wyjazdy

Postautor: Jaca » pt, 8 marca 2013, 03:21

W zeszlym tygodniu byla tam zupa... Zarowno w zatoce jak i poza... Mamnadxzieje ze sie polepszyly warunki. Daj znac jak poszlo.


Wróć do „Irlandia & Wielka Brytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron