[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dive buddy -Spearfishing.pl

dive buddy

Chcesz się umówić z innymi na nurkowanie, trening albo wspólny wyjazd czy wypad do knajpy? Pisz śmiało w tym dziale.
maccaron
Posty:1
Rejestracja:wt, 1 sierpnia 2017, 23:05
dive buddy

Postautor: maccaron » pt, 4 sierpnia 2017, 20:50

Witam , nurkuje i uprawiam spearfishing w roznych rejonach swiata , z reguly nie mam problemu z nawiazaniem kontaktu z lokalnymi spearo badz (wynajmuje kogos kto orefuje charter ) , sa jednak miejsca ktore wiem ze warto bylo by odwiedzic niestety samemu nie zamierzam , pisze ten post tutaj z nadzieja ze znajdzie sie ktos chetny przylaczyc (mam na mysli doswiadczonego spearo ) , ..ah nie mieszkam w pl znalazlem ten portal pare dni temu wiec pomyslalem nie zaszkodzi zobaczyc tutaj
dziekuje
maccaron

Wróć do „Umawialnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości