[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Chorwacja 2016 ktoś chętny? - Strona 3 -Spearfishing.pl

Chorwacja 2016 ktoś chętny?

Chcesz się umówić z innymi na nurkowanie, trening albo wspólny wyjazd czy wypad do knajpy? Pisz śmiało w tym dziale.
Awatar użytkownika
Wojti
Posty:133
Rejestracja:śr, 2 lipca 2014, 22:18
Lokalizacja:Warszawa
Re: Chorwacja 2016 ktoś chętny?

Postautor: Wojti » pt, 5 sierpnia 2016, 23:01

Z moich doświadczeń wynika że jak jest taka możliwość to najlepiej załatwić wszystko przez internet ;)

Awatar użytkownika
Ela
Posty:205
Rejestracja:czw, 12 lutego 2015, 07:04
Lokalizacja:Rybnik

Re: Chorwacja 2016 ktoś chętny?

Postautor: Ela » ndz, 7 sierpnia 2016, 13:07

Zakupiłam jednak kartę i licencje przez internet. Przekonaliście mnie, to chyba najlepsze rozwiązanie tym bardziej, że głucha cisza w słuchawce gdy dzwonię na podany numer, a adresu mailowego brak na stronie.
Bardzo dziękuję Wam za pomoc :-)

Tomku dzięki za wszystkie rady. Dałam sobie tylko 2 dni, zaraz po przyjeździe na rekonesans. Dla mnie to i tak będzie trwało całą wieczność ;-) A jak ryba dopisze to może dokupię jeszcze później na 3 dni. Nauczyłam się, że najlepsze wypady są wtedy kiedy jadę bez jakichkolwiek oczekiwań. Bez ciśnienia i bez nastawiania się na cokolwiek. To nie ja dyktuje przecież warunki, a morze... ( przynajmniej na tym etapie moich umiejętności wolę tak myśleć ;-) ) no chyba że jeszcze trochę sierpniowy najazd włoskich łowców do Cro ;-)


Wróć do „Umawialnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron