[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[Województwo opolskie] Szukam łowców/freediverów -Spearfishing.pl

[Województwo opolskie] Szukam łowców/freediverów

Chcesz się umówić z innymi na nurkowanie, trening albo wspólny wyjazd czy wypad do knajpy? Pisz śmiało w tym dziale.
Awatar użytkownika
Nuno30
Posty:111
Rejestracja:ndz, 18 października 2015, 16:19
[Województwo opolskie] Szukam łowców/freediverów

Postautor: Nuno30 » ndz, 18 października 2015, 17:35

Hej szukam kogoś z opolskiego ,do nurkowań. Jestem świeżakiem i szukam też mentora. Zamierzam rozpocząć od przyszłego sezonu. Sprzętu narazie nie kupuję ,dopiero jak znajdę kompana/kompanów. :)

Awatar użytkownika
Nuno30
Posty:111
Rejestracja:ndz, 18 października 2015, 16:19

Re: [Województwo opolskie] Szukam łowców/freediverów

Postautor: Nuno30 » pt, 30 października 2015, 19:27

Kontakt do mnie: lukasz.olszow@o2.pl.

Awatar użytkownika
Lutobor
Posty:367
Rejestracja:wt, 19 lutego 2013, 12:20
Lokalizacja:Opole

Re: [Województwo opolskie] Szukam łowców/freediverów

Postautor: Lutobor » sob, 12 grudnia 2015, 00:58

Jesteśmy na basenach, poznasz po płetwach :)
Organicznie nie znoszę jakichkolwiek form kłusownictwa - niepodyktowanych głodem.

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: [Województwo opolskie] Szukam łowców/freediverów

Postautor: bruner » pn, 29 lutego 2016, 14:57

Łukaszu - wysłałem Ci zaproszenie na kurs na kłp (Sosnowiec 6 marca w niedzielę) bo pamiętam, że jak się ostatnio spotkaliśmy w Rudzie to mówiłeś, że jesteś nim zainteresowany. Gdzieś mi to umknęło, dopiero wczoraj na treningu przypomniała mi o Tobie Dorota... Jakby co to w ten weekend trening w Rudzie z powodu kursu jest wyjątkowo w sobotę 5 marca.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/


Wróć do „Umawialnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron