[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów -Spearfishing.pl

[Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Chcesz się umówić z innymi na nurkowanie, trening albo wspólny wyjazd czy wypad do knajpy? Pisz śmiało w tym dziale.
Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:
[Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: franek1982 » ndz, 17 maja 2015, 19:35

Witam, mieszka może ktoś w Oslo lub okolicy kto nie ma partnera do polowań w Oslo fjordzie. Pływam od 2 lat ale cały czas solo, niestety nie mogę nikogo zarazić swoją pasją.Jeżeli ktoś jest chętny zapraszam. :snorkel:

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Oslo i okolice

Postautor: ivanadg » pn, 18 maja 2015, 15:05

Franek nie ale mogę doleciec do Ciebie :D
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: Oslo i okolice

Postautor: franek1982 » pn, 18 maja 2015, 15:42

Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam :clap:
Weekendy mam wolne więc jak się zdecydujesz to daj namiary zadzwonię.

Perzot
Posty:46
Rejestracja:pn, 13 kwietnia 2015, 22:10
Lokalizacja:Oslo, strømmen

Re: Oslo i okolice

Postautor: Perzot » pn, 20 lipca 2015, 22:24

Część! Ja i moich dwóch kolegów zaczęliśmy w tym roku, więc jak narazie po amatorsku, ale z pasja. Ją mieszkam w Strømmen i jeszcze jeden Polak i Islandczyk w nittedal. Ostatnio jeździmy tylko i wyłącznie w okolice Tønsberga, Tjøme i verdens ende. Wizura dużo lepsza. Teraz wszyscy na urlopie i ja za tydzień też na urlop jadę, ale po powrocie można się ustawić...

Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: Oslo i okolice

Postautor: franek1982 » czw, 23 lipca 2015, 17:16

Nie ma problemu po powrocie z urlopu daj znać to zaplanujemy jakiś wyjazd. A jak tam u was z efektami ryba jest czy raczej słabo? :wave:

Radon
Posty:12
Rejestracja:wt, 1 marca 2016, 00:49

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: Radon » wt, 1 marca 2016, 01:13

Hej, mam dokładnie ten sam problem pływam solo w sognefjordane i szukam kogoś zeby wpadł i razem popływać i coś chlapnąć potem , widziałem że masz dorsze i seje , ja u ciebie strzelam łososie i trocie ale tylko w nocy w dzien zbyt szybkie zeby mozna było trafić ,dorsze i wszystkie dorszowate widze ale jakos niemam serca bo one stoja jak umerlego noga , tak samo jak fladrowate , pozdrawiam .

Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: franek1982 » wt, 1 marca 2016, 19:38

:shock: Czy coś mi umknęło w Norweskich przepisach trocie, łososie, latarka sprawdzałeś jakieś przepisy? :rules:

Awatar użytkownika
podwodnyłowca
Posty:9
Rejestracja:pn, 29 lutego 2016, 22:07
Lokalizacja:Engelsviken

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: podwodnyłowca » czw, 7 kwietnia 2016, 22:10

cześć. Ja już powoli zaczynam sezon miałem już trzy wypady nad wode. Woda coraz cieplejsza jak byś kiedyś sie wybierał to sie możemy ustawić tu masz moj numer tel 92562779.

Mvh. Podwodnyłoca

Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: franek1982 » pt, 8 kwietnia 2016, 16:43

Będę dzwonić w przyszłym tygodniu bo ten weekend mam już zajęty tu masz mój numer 48631523 i napisz mi czy masz jakieś dobre miejscówki? Ja przeważnie pływam w Kroken i popływał bym gdzie indziej.

Awatar użytkownika
podwodnyłowca
Posty:9
Rejestracja:pn, 29 lutego 2016, 22:07
Lokalizacja:Engelsviken

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: podwodnyłowca » pt, 8 kwietnia 2016, 17:23

Ja byłem dopiero 3 razy w tym roku we wodzie narazie same flądry i nic więcej, ale mam łódke z dobrą echosądą i jak nieraz robimy wypad na rybki to sie troche przywozi. Ale najlepsze miejca na rybki są w drobak mieszkałem tam 3 lata i bardzo często byłem na wodzie miałem mase wielkich ryb ale na wędke z łódki a wędkuje raczej na płytkiej wodzie max 15 metrów Drobak znam na pamięć :-)

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: AlfredoWargas » wt, 19 kwietnia 2016, 21:54

26-29.05 wybieram się do Moss . Franek dałbyś radę ogarnąć jakiś balast na miejscu żeby nie pakować ołowiu do samolotu ?
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: franek1982 » wt, 19 kwietnia 2016, 23:04

AlfredoWargas chciał bym pomóc ale 12 maja jadę do polski na pierwszą komunie córki i wracam 1 czerwca.
Możesz jeszcze podpytać podwodnyłowca on chyba też z okolic Moss.

Awatar użytkownika
podwodnyłowca
Posty:9
Rejestracja:pn, 29 lutego 2016, 22:07
Lokalizacja:Engelsviken

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: podwodnyłowca » śr, 20 kwietnia 2016, 18:53

Siema . Ja mam na miejscu 7 kg. ale to mój pierwszy pas(home made) który zrobiłem na szybko sam.Nie mogłem sie powstrzymać jak przyszła paczka z pianką a balast był jeszcze daleko w trasie :-). Jak ci pasuje to mogę pożyczyć nawet go nie przetestowałem ale wydaje sie solidny.

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: AlfredoWargas » czw, 21 kwietnia 2016, 21:53

Jak będzie bliżej wyjazdu to odezwę się na PW .

Pozdrawiam
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


piolatan
Posty:1
Rejestracja:pt, 1 lipca 2016, 09:56

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: piolatan » pt, 1 lipca 2016, 10:14

Cześć Franek,
Będę w Hvitsten ( 30 km od Oslo w stronę lotniska Rygge ) 2 tygodnie 10-24/07/2016 .
Zabieram gumówkę 75 cm.
Mój środek lokomocji to rower, który zabieram ze sobą no i oczywiście wszelka komunikacja dostępna w Norwegii ( no i teoretycznie auto , które mogę pożyczyć )
Jakbyś się wybierał i szukał towarzystwa to z chęcią się podłączę .
Byłem w zeszłym roku na fiordach w Leikanger ( nic tam ciekawego niestety nie widziałem - bez szaleństwa ).
Miałem 2 dniowy wypad na Hoddevika ( piękna plaża surferska ) i tam kilka fajnych ryb strzeliłem chociaż dużych okazów nie widziałem.

Pozdro
Piotr


Wróć do „Umawialnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron