[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów - Strona 2 -Spearfishing.pl

[Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Chcesz się umówić z innymi na nurkowanie, trening albo wspólny wyjazd czy wypad do knajpy? Pisz śmiało w tym dziale.
Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:
Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: franek1982 » pt, 1 lipca 2016, 21:35

Hej piolatan, znam tą miejscowość nie daleko jeżdżę na swoją miejscówkę ale na twoim miejscu nie nastawiałbym się na jakieś okazy dorsza czy czarniaka wszystko w granicy 1kg do 2 kg :? Nastawił bym się raczej na szukaniu piaszczystego dna i polowaniu na turbota i flądry ewentualnie jeśli lubisz to wargacz jest też dużo węgorza ale do niego strzelać to tylko z kamerki (jest pod ochroną) Co do wspólnego polowania zadzwoń jak będziesz na miejscu spróbuję coś ogarnąć. +47 48631523 Rafał
Pozdrawiam :wave:

Awatar użytkownika
michalgrzegorz1807
Posty:15
Rejestracja:ndz, 19 lipca 2015, 19:21
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: michalgrzegorz1807 » sob, 2 lipca 2016, 23:15

Cześć Franek,
Widzę, że masz sporo odpowiedzi, więc pewnie już znalazłeś buddiego ;)
Z mojej strony skojarzyło mi się że mój instruktor freedivingu - John przyjeżdża na wakacje do Norwegii (na co dzień uczy na Filipinach).
Możesz go znaleźć na https://web.facebook.com/JustOneBreathF ... g/?fref=ts
Będzie w Norwegii żeby udzielać lekcji free, ale może skojarzy Cię z kimś lokalnie, kto będzie zainteresowany wspólnym treningiem, łowami ?
(możesz powołać się na mnie, kończyłem u niego kurs dokładnie w Wigilię 2015)
Z mojej strony, też myślę o Norwegii, ale jeszcze nie umieściłem tego wypadu w czasie :)
Pozdrawiam
Michał
Lupo di mare ;)

Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: franek1982 » pt, 6 stycznia 2017, 22:06

Hej wszystkim, nie macie partnera z którym możecie dzielić pasję? Ja znalazłem partnera w własnej żonie która ma chęci i dużo samo zaparcia w tym co robi.
Nie trzeba było długo zachęcać a wyjazdy to już czysta frajda połączona z pasją.
Pierwsze wstrzymanie oddechu 0.53s + panika, po 2 tygodniach to 2.33 i pełne zadowolenie i wiara w siebie + duma z żony :good: :good:
Załączniki
FB_IMG_1483731939197.jpg

Perzot
Posty:46
Rejestracja:pn, 13 kwietnia 2015, 22:10
Lokalizacja:Oslo, strømmen

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: Perzot » pt, 6 stycznia 2017, 22:17

Moja nie moczy glowy pod prysznicem nawet, a glowe myje poza nim, wiec nie musze tlumaczyc reakcji jak jej zaproponowalem...

Ps. Moze kiedys sie zgadamy w koncu :D :whistling2:

Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: [Norwegia, Oslo] Szukam łowców/freediverów

Postautor: franek1982 » pt, 6 stycznia 2017, 22:27

:D no cóż próbuj i powodzenia :)


Wróć do „Umawialnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron