[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[Województwo wielkopolskie] Szukam łowców -Spearfishing.pl

[Województwo wielkopolskie] Szukam łowców

Chcesz się umówić z innymi na nurkowanie, trening albo wspólny wyjazd czy wypad do knajpy? Pisz śmiało w tym dziale.
otter
Posty:16
Rejestracja:wt, 23 marca 2010, 20:46
Lokalizacja:Poznań
[Województwo wielkopolskie] Szukam łowców

Postautor: otter » sob, 10 kwietnia 2010, 15:59

Witam szanownych kolegów,

Zaczynam podwodną przygodę z łowiectwem podwodnym, chętnie dołączyłbym do osób które mają jakieś doświadczenie w tym zakresie.
Jeśli planujecie jakiś wypad np. na 24 kwietnia chętnie dołączę :D
Mieszkam w Poznaniu moim zasięgu miejsca do 100 km. Np. województwa: Poznańskie, Pilskie, Gorzowskie.

Pozdrawiam,
Otter

U-BOOT
Posty:107
Rejestracja:ndz, 26 października 2008, 14:03
Lokalizacja:Poznań

Re: Propozycja wyjazdu nad wodę (Wlkp)

Postautor: U-BOOT » sob, 10 kwietnia 2010, 16:59

Witam, w następny weekend zlot ssp tj 17-18 kosewo -powidz wpadnij to sobie pogadamy i obejrzysz sprzęt.
Pozdro. Jak nie chcesz nocować to wleć w niedzielę od rana.

otter
Posty:16
Rejestracja:wt, 23 marca 2010, 20:46
Lokalizacja:Poznań

Re: Propozycja wyjazdu nad wodę (Wlkp)

Postautor: otter » ndz, 11 kwietnia 2010, 07:46

Hej,
Bardzo mi przykro, bo wiem ze omija mnie okazja na poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach, ale w tym terminie robię kurs patofizjologii nurkowania i pierwszej pomocy w Gdyni i przy okazji planuję zaliczenie egzaminu na kartę łowcy podwodnego.
Choć istnieje ryzyko, że przez żałobę narodową odwołają terminy. A wtedy 100% stawie się Kosewie.

dawid87
Posty:82
Rejestracja:czw, 1 kwietnia 2010, 17:12

Re: Propozycja wyjazdu nad wodę (Wlkp)

Postautor: dawid87 » pn, 12 kwietnia 2010, 10:54

otter ja jestem z piły ale aktualnie mieszkam w Bydgoszczy wiesz gdzie sa jeziora krępskie?
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 3&t=h&z=12 tam można plować za opłatą chyba 40 zł a sprzedaje je Piotr Letki jak chcesz jego nr to daj znać wyślę ci pw pozdro

otter
Posty:16
Rejestracja:wt, 23 marca 2010, 20:46
Lokalizacja:Poznań

Re: Propozycja wyjazdu nad wodę (Wlkp)

Postautor: otter » pn, 12 kwietnia 2010, 15:22

Z Twoich okolic znam dobrze tylko płotki (nurkowo).

Będę zobowiązany z kontakt do Pana Piotra, jak będzie pogoda 24 może się wybierzesz razem zemną?
Mój mail: otter@vp.pl

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
WENTILO
Posty:486
Rejestracja:ndz, 15 marca 2009, 13:36
Lokalizacja:Jastrowie

Re: Wielkopolska

Postautor: WENTILO » pn, 25 kwietnia 2011, 13:21

Witaj dawid87! T :drinks: u jest u nas gdzie po polować.

krzysiekebe
Posty:21
Rejestracja:sob, 4 stycznia 2014, 13:34

[Poznań] Szukam łowców

Postautor: krzysiekebe » sob, 2 sierpnia 2014, 16:41

Witam .

Poszukuje kompana do wspólnych rekonesansów łowieckich i nurkowań na podobnym poziomie - początkujący. Od niedawna mieszkam w Poznaniu i chetnie poznam możliwosci okolicy. Gdyby ktos sie znalazl to PW. Pozdrawiam Krzysiek :drinks:

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: początkujący kompan Poznań

Postautor: rosomak » sob, 2 sierpnia 2014, 19:36

Siedze do 18 sierpnia na Powidzu-jak chceszvto wbijaj na nura i kielbache z grilla :wink: daj tylko wczesniej cynka na pw


Wróć do „Umawialnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron