[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Cressi Drake Titanium w Decathlonie -Spearfishing.pl

Cressi Drake Titanium w Decathlonie

Wszystko co dotyczy sprzętu do free, noży, bojek, komputerów nurkowych, etc.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
W.W.
Posty:101
Rejestracja:czw, 31 marca 2011, 15:30
Lokalizacja:Łódź
Cressi Drake Titanium w Decathlonie

Postautor: W.W. » wt, 20 lipca 2021, 10:03

Witam

W Decathlonie są w wyprzedaży komputery nurkowe dla freedivingów i łowców - Drake Titanium, w przyzwoitej cenie 1330 zł. Już z osłoną żelową i twardym pojemnikiem ochronnym.

https://www.decathlon.pl/p/zegarek-komp ... ?mc=866211

To końcówka, bo Cressi już ich nie produkuje. To, co odróżnia je od innych komputerów tego typu, to możliwość ustawienie alarmów osiągnięcia trzech ustawionych głębokości i alarm gradientu zanurzenia, co ustaloną ilość metrów - np. co 5 m.
Ta funkcja przydaje się zwłaszcza w momencie, gdy zafiksujemy się na okazie i przestajemy pilnować czasu i głębokości. :eusa_naughty:
Sam tego doświadczyłem i nikomu nie polecam.

U mnie już stoi na biurku a ja naumiewam się manuala. :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall:

Dla jasności, nie pracuje w Decathlonie, ani tym bardziej nie jestem jego właścicielem.
Pozdrawiam
WW

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron