[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
LATARKA LED - Strona 2 -Spearfishing.pl

LATARKA LED

Wszystko co dotyczy sprzętu do free, noży, bojek, komputerów nurkowych, etc.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
klimekkk
Posty:329
Rejestracja:sob, 18 kwietnia 2009, 16:09
Lokalizacja:Stavanger, Norwegia (gościnnie Słupsk)
Re: LATARKA LED

Postautor: klimekkk » czw, 11 października 2012, 14:44

Jakiś czas temu w ramach gwarancji dostałem nową latarkę (Magicshine). Kilka razy byłem z nią w wodzie. Służyła do przyświecania pod skałami. Bardzo pozytywne wrażenie jeśli chodzi o światło. Głębokie szczeliny, 2-3m odległości, ładnie oświetlone.
Wczoraj wszedłem do wody przed wieczorem a więc ostatnia godzinka była już po zachodzie. Nie kompletne ciemności ale w wodzie nic nie było widać bez latarki.
Znowu bardzo pozytywne wrażenie! Na wieczorne łowy zawsze jeździłem z Princtontec Shockwave Led a więc mam porównanie do mocnej latary.
Ten Magickshine daje znacznie bardziej skupiony strumień światła ale o porównywalnej sile i głębokości oświetlenia. Przy czym w mętnej wodzie nie powoduje oślepienia jak ma to miejsce w przypadku Shockwave (jak jazda we mgle na długich).
Jeśli ktoś ma awersję do ciężkich latarek to ta również nada się na podstawowe oświetlenie.


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości