[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ponton ratunkowy -Spearfishing.pl

ponton ratunkowy

Wszystko co dotyczy sprzętu do free, noży, bojek, komputerów nurkowych, etc.

Moderator:doox

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz
ponton ratunkowy

Postautor: rosomak » śr, 28 marca 2012, 13:34

http://allegro.pl/ponton-ratowniczy-rat ... 41216.html
Co o tym sądzicie? Myślałem, żeby podpinać się do tego gdy będę planował głębsze i dłuższe nurki. Piszą, że solidne to to i pewnie zarzucone dupsko w celu odpoczynku powinno wytrzymać. Do tego cena przyzwoita

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: ponton ratunkowy

Postautor: bruner » śr, 28 marca 2012, 14:14

Co do trwałosci ciężko się wypowiedzieć - mozesz zapytać sprzedawcę o ciężar samego pontonika - jeżeli bedzie przy tej wielkości będzie to ponizej 2 kg to to będzie delikatne, ale jak bedzie z 5 - 6 kg no to znaczy, ze solidne. Obawiam sie, ze jak dla pilota (czyli do aeroplanu) to odchudzony na maxa będzie.

Inna sprawa, ze stan magazynowy, moze oznaczać 'nowy' 30sto letni co nie bedzie wrózyło trwałosci...

Jako baza na sprzęt na miejscu polowania i widoczne oznaczenie nurkowań byłby na pewno zajebisty. Ae wydaje sie zbyt mały, zeby wyleźć do niego z wody na głebokiej wodzie.
No i na pewno to nie jest ponton do pływania dalszego dystansu - po kształcie widać, ze jest przeznaczony do dryfowania i oczekiwania na ratunek. Możesz sie nieźle zmeczyć holujac w wodzie cuś takiego. Czyli jako baza to raczej na niedalekie wypady. Może poszukaj pływadełka pompowanego dla nauki pływania i uzbrój go w pokrowiec uszyty z plandeki czy czegos takiego, albo deski do pływania, teraz mozna takie wieksze kupić.

Ja bym osobiście nie brał tego pontonu z alledrogo, gdybym szukał czegoś niedużego.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: ponton ratunkowy

Postautor: rosomak » śr, 28 marca 2012, 15:52

waga z pokrowcem i pierdołami z zestawu to tylko 2,3kg... Pewnie, że lepszy byłby mini pontonik okipa, ale cena ponad raz taka


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 64 gości