[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SUUNTO VYPER -Spearfishing.pl

SUUNTO VYPER

Wszystko co dotyczy sprzętu do free, noży, bojek, komputerów nurkowych, etc.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
Fishtrace
Posty:366
Rejestracja:śr, 7 lipca 2010, 21:44
Lokalizacja:Omagh/ Jaworzno
SUUNTO VYPER

Postautor: Fishtrace » wt, 27 lipca 2010, 11:53

Czy ktos moze mi powiedziec cos na temat tego urzadzenia, najbardziej interesuje mnie czestotliwosc probkowania i czy nadaje sie do spear.
Tyle tych komputerow ze nie wiem co wybrac :furious: a nie chce wydawac setek euro na cos co mi sie nie przyda.
Lepiej pozno niz pozniej

Awatar użytkownika
Fishtrace
Posty:366
Rejestracja:śr, 7 lipca 2010, 21:44
Lokalizacja:Omagh/ Jaworzno

Re: SUUNTO VYPER

Postautor: Fishtrace » wt, 27 lipca 2010, 12:11

Sorry za post pod postem ale chyba wezme tego
http://www.scubastore.com/scuba-diving/ ... -ii/4923/p

Co o tym myslicie ?
Lepiej pozno niz pozniej

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: SUUNTO VYPER

Postautor: Jaca » wt, 27 lipca 2010, 19:52

w tej cenie kupisz suunto d4 lub f10... one są sprawdzone i dobre... ale zawsze możesz go wziąć i opisać jak się sprawdza :D

ponczeq
Posty:20
Rejestracja:pt, 1 czerwca 2012, 12:47
Lokalizacja:szczecin
Kontaktowanie:

Re: SUUNTO VYPER

Postautor: ponczeq » wt, 10 lipca 2012, 20:33

Jak by to komuś było potrzebne to bardzo polecam komputery suunto mam i wiem że są naprawdę mega wypasem.Na niemieckim Ebaju można kupić naprawdę za połowę ceny polskiej dealerskiej ;) I wtedy macie servis w berlinie jak by coś ponczeq służy pomocą .W berlinie jestem 2 razy w tygodniu :)


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 74 gości