[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Wrocławskie Targi World Games -Spearfishing.pl

Wrocławskie Targi World Games

Dzieje się gdzieś coś ciekawego? Poinformuj wszystkich koniecznie.
Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:
Wrocławskie Targi World Games

Postautor: doox » wt, 13 grudnia 2011, 14:35

...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Wrocławskie Targi World Games

Postautor: bruner » wt, 13 grudnia 2011, 19:04

Bardzo fajnie się stało, z tą współpracą z PZŁP. Łowiectwo podwodne wchodzi na salony. Żebyś tam ochrypł od udzielania informacji! Koniecznie weźcie ulotki z adresem stron SSP i portalu.

Przydały by się hostessy w sąpych kostiumach z kuszami. Byłoby zainteresowanie zapewnione i pewnie długo by się mówiło o SSP potem :mrgreen: .

Może wasze kobiety dadzą się namówić. Więdzą na pewno wystarczająco dużo o łowiectwie. Telewizja i takie tam, bajery... Jakby było zimno, to zawsze mogą założyć cienkie pianki...
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wrocławskie Targi World Games

Postautor: doox » śr, 14 grudnia 2011, 00:06

Impreza zapowiada się ciekawie. niestety organizacja stoisko to lekka improwizacja ze względu na to że strasznie późno się o tym dowiedzieliśmy. O hostessach myślałem ale to może innym razem :-). Na razie szukam manekina żeby go w piankę ubrać i dać mu dziabę do łapy. Też powinien zwracać uwagę :-)
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Wrocławskie Targi World Games

Postautor: emer » ndz, 18 grudnia 2011, 00:16

i jak poszło?
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Wrocławskie Targi World Games

Postautor: Jaca » ndz, 18 grudnia 2011, 13:39

prezes podrywał manekina... trzymał go za pośladki... pewnie to ciasne wdzianko go urzekło ;)


Wróć do „Zloty, targi, akcje sprzatania, inne imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron