[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
VIII Skorpenowy spływ Łyną -Spearfishing.pl

VIII Skorpenowy spływ Łyną

Dzieje się gdzieś coś ciekawego? Poinformuj wszystkich koniecznie.
rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz
VIII Skorpenowy spływ Łyną

Postautor: rosomak » ndz, 27 lutego 2011, 20:49

http://skorpenowysplyw.pl/
tak z ciekawości-wybiera się ktoś? :D

Awatar użytkownika
Octopus
Posty:531
Rejestracja:czw, 25 lutego 2010, 22:38
Lokalizacja:Warszawa

Re: VIII Skorpenowy spływ Łyną

Postautor: Octopus » pn, 28 lutego 2011, 00:57

Z wawy tak jak w ubiegłym roku będzie się wybierał Tomek z tatą i ja... Tym razem z ukochaną.. Czy ktoś jeszcze tego nie wiem. Wy lecicie czy zastanawiacie się jeszcze?
SPRZEDAM. Pięcio, cztero, trójzęby na morza południa i nie tylko. Effesub i Seac Sub. System ładowania kusz gumowych. Linki z nitami do zarabiania kusz 25 m. Rurki Effesub. Sporo tego na magazynie ;) Zainteresowani niech piszą na PRIV.

Awatar użytkownika
Magnum441
Posty:183
Rejestracja:śr, 19 maja 2010, 08:58
Lokalizacja:Z-------m
Kontaktowanie:

Re: VIII Skorpenowy spływ Łyną

Postautor: Magnum441 » pn, 28 lutego 2011, 17:04

Witajcie !!!!
mam kilka pytań co do tego spływu .
Mam ochote pomoczyć tyłek w Łynie jaki dystans trzeba przepłynąć ??
Może ktoś opowiedzieć o tej imprezie- kto z was brał udział///
Wybieram sie z żoną synem i ze szwagrem (ale nie z tym od krokodyla ) ale tylko ja będe się taplać chyba :) szwagier nie zdecydowany :):):) .
Jeszcze jedno pytanko Łyna nie zamrożona :)?????
Wczoraj wróciłem z Białorusi pokrywa lodu jakieś 60 cm na jeziorach .

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: VIII Skorpenowy spływ Łyną

Postautor: rosomak » wt, 1 marca 2011, 02:25

Ja lecę z żoną i jej kuzynem. Oboje twierdzą, że wchodzą razem ze mną :mrgreen: ...czas zweryfikuje :wink: Coś wspominał mi kumpel z Gniezna, że chce się podłączyć i o ile pamiętam napomknął Jachu. Magnum-co do Twoich pytań-warto wejść na stronę spływu i luknąć na filmy w multimedia. Tam masz wszystko co rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na pytania. Ja byłem rok temu i impreza naprawde fajna :good:

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: VIII Skorpenowy spływ Łyną

Postautor: rosomak » czw, 17 marca 2011, 12:15

wylatuję z Bydgoszczy i mam wolne miejsca-mogę ewentualnie strzelić małego rogala i zgarnąć kogoś "w miarę" po drodze :wink:

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: VIII Skorpenowy spływ Łyną

Postautor: rosomak » sob, 26 marca 2011, 02:25

No i po spływie. Z Bydgoszczy pojechaliśmy z kolegą w dwójeczkę. A na miejscu z łowców spotkaliśmy jeszcze Jaskuła i Marcina z towarzyszkami :D Szkoda, że nie dojechała deklarowana reszta bo impreza jak rok temu dopięta na ostatni guzik. Co prawda zarejestrowanych było ok 500 osób a w spływie wzięło udział ok 300 (czyli troszkę więcej niż rok temu) to jednak sama ilość osób taplających się w wąskiej rzeczce robi wrażenie. Cieszy, że większą uwagę poświęcono bezpieczeństwu ludzi w wodzie. Przede wszystkim goniło się ludzi z trunkami wyskokowymi w samym trakcie spływu (przed oczywiście mała rozgrzewka mile widziana :mrgreen: ). Na własne oczy widziałem również jak organizatorzy wyciągali chłopaka bez rękawic, a nie dam sobie reki obciąć czy miał skarpety-po wyglądzie stwierdzic mozna było początki hipotermii :good: Bardziej skromny obiadek już w punkcie docelowym po spływie...jednak w tym roku miłe zaskoczenie po wyjściu z wody-"lądowi" nie wypili nam ciepłej kawy i można było troszkę się rozgrzać. Ogólnie impreza na poziomie. Szkoda jednak, że jej termin pokrył się z terminem apnea festiwal....


Wróć do „Zloty, targi, akcje sprzatania, inne imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron