[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Aparat z decathlonu -Spearfishing.pl

Aparat z decathlonu

Wszystko o aparatach i obudowach podwodnych.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
wajser
Posty:165
Rejestracja:czw, 15 sierpnia 2013, 11:21
Aparat z decathlonu

Postautor: wajser » sob, 11 stycznia 2014, 23:24

http://www.decathlon.pl/aparat-px-1472- ... 93881.html
Ktoś może powiedzieć coś na temat takiego zestawu? Wiem że to nię będzie szczyt marzeń, ale może jednak warto byłoby kupić na początek? Wybieram się na wakacje do Chorwacji i szukam czegoś do popstrykania fotek pod wodą. Mam starego Canona S3is i w zupełności mi to starcza. Może zamiast kupować do niego "obudowę" wodoszczelną lepiej kupić takie coś?

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Aparat z decathlonu

Postautor: bruner » ndz, 12 stycznia 2014, 11:27

Pooglądaj w sieci zdjęcia z tego aparatu, z tą obudową robione przez zwykłych użytkowników. Zobacz jak Ci pasują. Ze specyfikacji zamieszczonej na stronie deca wynika, że jest to zwykły aparat (bez predefiniowanych trybów i balansów bieli do fotografii podwodnej) jedynie z dodaną obudową. Ale nie ma to jak sprawdzić samemu, choćby z kolorowym kubkiem na głębszym basenie - może się przyjemnie zaskoczysz. Jeśli się zdecydujesz kupić to weź też pod uwagę, że to kolejna wyprzedaż końcówek w DECA we wszystkich krajach jednoczesnie, więc raczej nie kupuj go wysyłkowo tylko dlatego, że kosztuje taniej niż kosztował, tylko najpierw osobiście sprawdź czego w akurat tym egzemplażu brakuje, bo nie wszędzie o tym piszą. W Polsce nie piszą, w Angli widziałem nieraz, że piszą.

Znalazłem jedną 'recenzję' kogoś kto kupił na wyprzedaży w Anglii:
Not a good purchase. Ordered by fast delivery and paid extra, only to have to return to store the next day as product next to useless without charger or instructions! Store were efficient with handling refund though. Bought underwater Fuji camera in Currys on way to return, having visited that store to take advice on buying universal charger. We now have a better, branded, speck of camera with instructions and charger! Decathlon really ought to consider worth of stocking this poor product.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
wajser
Posty:165
Rejestracja:czw, 15 sierpnia 2013, 11:21

Re: Aparat z decathlonu

Postautor: wajser » ndz, 12 stycznia 2014, 18:45

Dzięki Bruner za odpowiedź


Wróć do „Fotografia podwodna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości