[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kamera G-Eye 1080p GEONAUTE -Spearfishing.pl

Kamera G-Eye 1080p GEONAUTE

Wszystko o aparatach i obudowach podwodnych.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów
Kamera G-Eye 1080p GEONAUTE

Postautor: ivanadg » pn, 2 września 2013, 09:54

Zna ktoś ten sprzęt? Może jakieś opinie posiadacza?
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
Voltek
Posty:140
Rejestracja:pt, 5 kwietnia 2013, 22:13

Re: KAMERA VIDEO G-Eye 1080p GEONAUTE

Postautor: Voltek » wt, 3 września 2013, 18:25

zalewa je seryjnie, czytałem o tym na necie, ale łudziłem się , że może moją nie zaleje, jedmak zalało, zalało po 10 nurkach i na 12 metrach, najgłębiej z nią byłem na 34 metrach, na szczęście decathlon zwrócił kaskę bez szemrania, omijaj szerkim łukiem.

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: KAMERA VIDEO G-Eye 1080p GEONAUTE

Postautor: ivanadg » śr, 4 września 2013, 01:37

dzięki
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata


Wróć do „Fotografia podwodna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron