[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Maska i rurka Deepgear -Spearfishing.pl

Maska i rurka Deepgear

Wszytko co dotyczy masek, fajek, płetw oraz obciążenia.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
yKaz
Posty:30
Rejestracja:ndz, 21 lutego 2016, 18:25
Lokalizacja:Ostróda
Maska i rurka Deepgear

Postautor: yKaz » pt, 2 lutego 2018, 15:07

Wygląda to tak:
https://pl.aliexpress.com/item/Top-grad ... 0.0.YlGDnM
Zestaw maska + rurka kupiłem 11 listopada na wyprzedażach na Aliekspress. Zapłaciłem 61 z(w tym koszty wysyłki). Paczka dotarła w połowie grudnia. Sprzęt był bez pudełka owinięty grubo folią bąbelkową. Pływałem w niej kilkanaście razy na basenie (2,5 m) i jestem pozytywnie zaskoczony. Maska dobrze dopasowuje się do twarzy, nie przecieka, silikony są dobrej jakości. Jedyny minus to że do zabezpieczenia przed parowaniem nie wystarcz ślina, ale antifog całkowicie rozwiązuje problem. Jakość maski w stosunku do jej ceny oceniam naprawdę wysoko.

Awatar użytkownika
tolek666
Posty:600
Rejestracja:czw, 27 sierpnia 2009, 13:02
Lokalizacja:Kraków

Re: Maska i rurka Deepgear

Postautor: tolek666 » pt, 2 lutego 2018, 17:08

Próbowałeś czyścić pastą do zębów i/lub przykopcić zapalniczką ? Powinno pomóc ;)

Cenka niezła- zobaczymy jak zniesię próbę czasu.
www.sspoland.pl

Guma na metry "17 " w tubingu do sprzedania :
viewtopic.php?f=27&t=3459

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: Maska i rurka Deepgear

Postautor: ptja » pt, 2 lutego 2018, 17:09

Kupowanie maski bez przymiarki, masz odwagę :)
Umyj ją w zmywarce albo tylko płynem do mycia naczyń, może wtedy ślina zacznie dawać radę.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
yKaz
Posty:30
Rejestracja:ndz, 21 lutego 2016, 18:25
Lokalizacja:Ostróda

Re: Maska i rurka Deepgear

Postautor: yKaz » pt, 2 lutego 2018, 17:29

Zaraz po tym jak dostałem przesyłkę przypalałem, umyłem płynem i maska parowała. Potem jeszcze raz pastą i nic. Ale to było w grudniu spróbuję jeszcze raz.


Wróć do „ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron