[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex -Spearfishing.pl

Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Wszytko co dotyczy masek, fajek, płetw oraz obciążenia.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:
Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: wojciechgorajek » sob, 9 maja 2015, 16:51

Witam. Zastanawiam się nad zakupem płetw. Głównie myślę własnie o tych dwóch modelach, o Gara Modular jest tu dużo informacji natomiast o MF30 jest dość ubogo i nie wiem czy warto się w nie pakować. Czy ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie, miał styczność z tą płetwa?

Pozdrawiam WG

korbowody
Posty:79
Rejestracja:ndz, 9 sierpnia 2015, 09:17

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: korbowody » pn, 11 lipca 2016, 09:40

Czy kupiłeś płetwy Spetton? jak się sprawują.Mam chęć na paskowe, bo dużo chodzę po krakach.Czy warto?

Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: wojciechgorajek » pn, 11 lipca 2016, 10:29

Tak kupiłem, bardzo przyjemna płetwa, twardość określiłbym na średnie. Dobrze pracują, kalosz bardzo wygony, o paskowych się nie wypowiem.

Awatar użytkownika
Nuno30
Posty:111
Rejestracja:ndz, 18 października 2015, 16:19

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: Nuno30 » czw, 21 lipca 2016, 15:42

Też się zastanawiam nad średnio twardą płetwą i chyba to będzie Gara Modular ,z tym,że to na przyszły rok. Moje są już ciut za miękkie dla mnie.

Awatar użytkownika
Ela
Posty:205
Rejestracja:czw, 12 lutego 2015, 07:04
Lokalizacja:Rybnik

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: Ela » czw, 21 lipca 2016, 17:15

Gary Modular są rewelacyjne do nurkowania w głąb. Mają świetnego kopa jak dla mnie. Ale do łowiectwa - szybkiego, wyczerpującego przemieszczania się na łowisku, wg mnie się nie nadają. Po 2h pływania mam takie skurcze łydek, że muszę pauzować. Ale to moja subiektywna opinia :)

Awatar użytkownika
Nuno30
Posty:111
Rejestracja:ndz, 18 października 2015, 16:19

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: Nuno30 » pt, 22 lipca 2016, 16:31

Ale warto mieć w asortymencie coś jeszcze ;),jak coś mam jeszcze te swoje miękkie ,ale miło wiedzieć ,że Modulary mają kopa,nawet w dekaczu pojawiły się,można będzie normalnie przymierzyć. :)

Awatar użytkownika
Wojti
Posty:133
Rejestracja:śr, 2 lipca 2014, 22:18
Lokalizacja:Warszawa

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: Wojti » sob, 23 lipca 2016, 00:10

Kupiłem Gara Modular LD wersja zielona bardziej miękka. Ogólnie polecam te płetwy, dla mnie kalosz idealny.
Nad czarnymi się nie zastanawiałem ponieważ słyszałem podobne opinie jak ta którą napisała Ela.
Po jednym sezonie zmieniłem w nich pióra na carbonowe. Płetwy te używam na głębsze polowania w morzach.
W Polsce lepiej mi się pływa w krótszych płetwach - Cressi Pro Star.

Awatar użytkownika
Ela
Posty:205
Rejestracja:czw, 12 lutego 2015, 07:04
Lokalizacja:Rybnik

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: Ela » sob, 23 lipca 2016, 10:38

Pro Stary są świetne. Po założeniu stanowią jakby przedłużenie ciała, a właśnie o to uczucie mi chodzi gdy mam płetwy na sobie. Nigdy ich nie czuje po założeniu, nie męczą nogi, nie obciążają stawow. No i jak na ten typ płetw dają dość niezłego kopa. Używam ich na basenie, bo nie lubię ubierać długich płetw będąc w małym akwarium. Polecam z czystym sumieniem.

Wracając jeszcze do Modularów, Wojtek Ty mi chyba odradzałeś te twarde betony. Nie posłuchałam i teraz mam za swoje ;-) Ale planuje się zrehabilitować ;-) i zmienić pióra na bardziej miękkie. Niestety ceny carbonów powalają. Miałam ostatnio okazję popływać w carbonach. Ale i tak wciąż się waham czy warto w nie inwestować aż tyle kasy ...? :roll:

Awatar użytkownika
Wojti
Posty:133
Rejestracja:śr, 2 lipca 2014, 22:18
Lokalizacja:Warszawa

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: Wojti » ndz, 24 lipca 2016, 08:54

Jeżeli zamierza się polować głęboko to moim zdaniem warto, a wręcz taka inwestycja jest konieczna.

Awatar użytkownika
Nuno30
Posty:111
Rejestracja:ndz, 18 października 2015, 16:19

Re: Gara Modular czy Spetton MF30 Evo Flex

Postautor: Nuno30 » wt, 26 lipca 2016, 17:49

Teraz mam dylemat zielone czy te ciemniejsze. Duża różnica jest między nimi?? W dekaczu macałem te zielone, bo były więc ,wiem jakie są.


Wróć do „ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron