[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Świetny test masek -Spearfishing.pl

Świetny test masek

Wszytko co dotyczy masek, fajek, płetw oraz obciążenia.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
stargrass
Posty:207
Rejestracja:ndz, 16 grudnia 2012, 11:38
Lokalizacja:Białystok
Świetny test masek

Postautor: stargrass » pn, 21 października 2013, 08:21

Hej

Na stronie Ultimate Spearfishing Magazine jest dostępny bardzo dobry test dużej liczby masek. Dokładnie zostało porównane pole widzenia i objętość. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się co by tu kupić.

http://ultimatespearfishing.com/site/pr ... ask_Review

nygaa
Posty:228
Rejestracja:sob, 24 maja 2008, 07:34
Lokalizacja:Zgierz

Re: Świetny test masek

Postautor: nygaa » pn, 21 października 2013, 17:19

Dzięki za test, ciekawe info
osobiscie interesuje mnie maska MARES X-Vu Liquidskin

czy ktoś w niej pływał, widziałem ze w teście jest opisana, a jakie jest wasze zdanie na temat tej maski lub innych z testu???

pozdro

Awatar użytkownika
stargrass
Posty:207
Rejestracja:ndz, 16 grudnia 2012, 11:38
Lokalizacja:Białystok

Re: Świetny test masek

Postautor: stargrass » pn, 21 października 2013, 18:12

Ja pływałem długo w X-Vision, która jest bardzo podobna. Wrażenia OK, szczególnie pole widzenia, które jest bardzo dobre. Teraz używam Omer Zero 3, bo chciałem coś z małą objętością i dobrym polem widzenia. Maska jest fajna ale pole widzenia już wyraźnie mniejsze niż w X-Vision. Trochę się dałem nabrać reklamie bo miało być niby lepsze od Omer Alien, w której pływałem wcześniej, jest jednak praktycznie takie same co potwierdził powyższy test.


Wróć do „ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości