[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Maska Mares Star Elite - Strona 2 -Spearfishing.pl

Maska Mares Star Elite

Wszytko co dotyczy masek, fajek, płetw oraz obciążenia.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
krycha81
Posty:64
Rejestracja:wt, 7 sierpnia 2012, 00:07
Lokalizacja:Szczecin
Re: Maska Mares Star Elite

Postautor: krycha81 » czw, 22 maja 2014, 23:41

Hehe no to faktycznie słowo kluczowe :D

Awatar użytkownika
Maciej D.
Posty:321
Rejestracja:ndz, 19 czerwca 2011, 17:05
Lokalizacja:Szczecin

Re: Maska Mares Star Elite

Postautor: Maciej D. » ndz, 25 maja 2014, 18:00

ja mam taką maskę i jestem bardzo, bardzo zadowolony....jestem na miejscu...jak masz taką ochotę możemy sie spotkać nawet razem popływać i sobie ocenisz po przetestowaniu.
Szczecin, Szczecin...łowieckie Miasto!!!

Awatar użytkownika
krycha81
Posty:64
Rejestracja:wt, 7 sierpnia 2012, 00:07
Lokalizacja:Szczecin

Re: Maska Mares Star Elite

Postautor: krycha81 » ndz, 25 maja 2014, 21:26

Dzięki Maćku za zaproszenie. W normalnej sytuacji skorzystał bym bez zastanowienia :) ale niestety połamałem paskudnie nogę dwa miesiące temu i na razie nici z zejściem pod wodę. Nie mogę się doczekać aż ortopeda da zielone światło :D ale jeszcze trochę muszę poczekać.

W ramach rekompensaty za cierpienia :) pomyślałem, że kupię sobie nową maskę hehe dlatego pytam o te lustrzane szkła, czy to na prawdę warto na nasze wody. :snorkel:

Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00

Re: Maska Mares Star Elite

Postautor: indianin » pn, 26 maja 2014, 12:28

Kurde podoba mi się ta maska nie chce ktoś sprzedać? :)
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Maska Mares Star Elite

Postautor: bruner » pn, 26 maja 2014, 13:44

A ja będę się upierał, że na nasze wody nie warto ...
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
kolumb7
Posty:420
Rejestracja:pn, 9 września 2013, 15:14
Lokalizacja:Norwegia

Re: Maska Mares Star Elite

Postautor: kolumb7 » pt, 30 maja 2014, 22:45

Przetestowalbym w Norwegii.Duze sztuki rdzawcow ,dorszy, jezeli na nie patrze i namierzam trzymają dystans.Czasami potrafią popłynąć pod maskę gdy zajety jestem innym tematem.Czy maska zrobi różnicę?

Awatar użytkownika
Lutobor
Posty:367
Rejestracja:wt, 19 lutego 2013, 12:20
Lokalizacja:Opole

Re: Maska Mares Star Elite

Postautor: Lutobor » czw, 20 listopada 2014, 19:17

Pomysł maskowania ruchu gałek ocznych - jak najbardziej słuszny, chyba każdy polujący zgodzi się z tym.
Nie miałem tej maski na twarzy w wodzie ale na powierzchni już widać znaczną różnicę w jasności widzianego przez szyby obrazu - poprę Piotra, nie na nasze ciemne wody, nie na wiosnę i nie na jesień, nie za zachmurzone dni, nie na większe głębokości bez doświetlenia - to ja pytam: na kiedy???
Nie na nasze wody.

Sam używam takiej maski ale z białymi szybami i w wersji LiquidSkin.
Organicznie nie znoszę jakichkolwiek form kłusownictwa - niepodyktowanych głodem.


Wróć do „ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron