[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
2-3 swoje żyłki? -Spearfishing.pl

2-3 swoje żyłki?

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
tedi
Posty:68
Rejestracja:sob, 16 kwietnia 2016, 18:53
Lokalizacja:Kartuzy
2-3 swoje żyłki?

Postautor: tedi » śr, 6 grudnia 2017, 15:27

Po sezonie przyszedł czas na konserwację i modyfikacje sprzętu. Moje pytanie brzmi jak się będzie sprawdzać w trakcie strzału jak założę 2 -3 zwoje linki monolit (żyłki) ?czy nie bedzie za sztywna,spowalniła strzału-zasięgu itp.Czy może lepiej zaraz założyć jakaś dłuższą plecionke ? Mam krótką 50 gumówke Beuchata bez kołowrotka na płytkie wody i nie raz przy zaplątaniu się strzały przy dnie nie chciabym puszczać kuszy z rąk dlatego chce założyć dłuższą linkę. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: 2-3 swoje żyłki?

Postautor: bruner » ndz, 10 grudnia 2017, 01:04

2 - 3 zwoje mono nie będą się plątać.
Bez kołowrotka - możesz dołożyć bungee, choćby z linki ekspanderowej pomiędzy linką a kuszą (na końcu linki)
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
tedi
Posty:68
Rejestracja:sob, 16 kwietnia 2016, 18:53
Lokalizacja:Kartuzy

Re: 2-3 swoje żyłki?

Postautor: tedi » ndz, 10 grudnia 2017, 08:57

Dzięki bruner. Już myślałem że się na odpowiedź nie doczekam widze ze coraz mniej osób tu zagląda albo porostu nie ma ochoty odpisywać :wink: Bungee mam założone,zakładam amortyzator z agrafką i kretlikem do każdej kuszy bez kołowrotka,ułatwia mi to zdjęcie ryby z strzały.Pozdrawiam.




zakładam amortyzator i agrafke z kretlikem ułatwia mi to zdjęcie ryby z strzały. Pozdrawiam.


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości