[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ruska Kusza RPO-4 -Spearfishing.pl

Ruska Kusza RPO-4

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

TDI
Posty:4
Rejestracja:śr, 29 lipca 2015, 20:23
Ruska Kusza RPO-4

Postautor: TDI » śr, 29 lipca 2015, 20:32

Witam mam problem odnośnie kuszy RPO-4.Kusze dostałem od wujka świętej pamięci do tej pory leżała i się kurzyła w garażu aż pewnego dnia znalazłem ją i postanowiłem z niej postrzelać 8).A wiec tak gdy zaczynam ja pompować to po jakiś 3 ruchach pompki kusza zaczyna przepuszczać po prostu zaczyna syczeć i uchodzi z niej powietrze.Po nasłuchu zlokalizowałem miejsce w którym prawdopodobnie ucieka z niej powietrze
Obrazek jest to te miejsce zaznaczone na obrazku. Próbowałem już różnych sposobów ale dalej jest przeciek.I teraz pytanie czy da się coś temu zaradzić ? bo bardzo mi na tej kuszy zależy to pamiątka po wujku :)

Awatar użytkownika
kris
Posty:213
Rejestracja:czw, 10 lutego 2011, 23:33
Lokalizacja:Wrocław/Nowa Sól

Re: Ruska Kusza RPO-4

Postautor: kris » śr, 29 lipca 2015, 21:30

TDI, zapraszamy do powitalni.

pozdrawiam
Sneklisz mój adwent.

www.sspoland.pl

TDI
Posty:4
Rejestracja:śr, 29 lipca 2015, 20:23

Re: Ruska Kusza RPO-4

Postautor: TDI » sob, 1 sierpnia 2015, 18:01

Up :D

TDI
Posty:4
Rejestracja:śr, 29 lipca 2015, 20:23

Re: Ruska Kusza RPO-4

Postautor: TDI » sob, 1 sierpnia 2015, 20:42

Okej problem zażegnany ale teraz takie pytanie jak by mi się już znudziło z niej strzelać to jak z niej upuszczać powietrze ? Bo nie chce nadwyrężać uszczelek.


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron