[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Przeróbka: Cayman GI 60 -Spearfishing.pl

Przeróbka: Cayman GI 60

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
andrzej
Posty:456
Rejestracja:czw, 3 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja:Gdańsk
Przeróbka: Cayman GI 60

Postautor: andrzej » sob, 3 sierpnia 2013, 15:29

Noszę się z zamiarem kolejnej małej przeróbki jednej z moich gumówek: cayman gi (60) - wielu z Was pewnie posiada ten popularny model.
Chcę zrobić wcięcie na otworze na drugą gumę, tak aby móc ją łatwo i szybko montować/demontować.
Zastanawiam się tylko czy taka ingerencja w głowicę, nie osłabi jej zbyt strukturalnie.
Ponadto prawdopodobnie również spiłuję zamknięcie głowicy, zamieniając ją tym samym na głowicę otwartą - co może problem wytrzymałości pogorszyć (?).
Tutaj mały ukłon do Ciebie Bruner, wiem że gi to chyba Twój ulubiony model i nie ma on przed Tobą tajemnic.
Przy okazji, może wyjaśnij raz jeszcze jak dokładnie ją zaprawiasz ( źyłka? linka?d dynema? zacisk? węzeł?), ja od czasu do czasu mam w niej powracający problem z "haczeniem/blokowaniem" linki w głowicy ( próbowałem już różnych mocowań i węzłów).
Proszę napisz również dokładnie jakiej długości/średnicy gumy na niej masz - aktualnie eksperymentuję z 16tką na krótszym i 18tką na dalszym zadziorze.
Pozdrawiam
A

Awatar użytkownika
andrzej
Posty:456
Rejestracja:czw, 3 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja:Gdańsk

Re: Przeróbka: Cayman GI 60

Postautor: andrzej » ndz, 4 sierpnia 2013, 23:39

Temat zamknięty. Herr Alzheimer przypomniał mi że wszystkie odpowiedzi już mam...kusza przerobiona. "Acid test" w tygodniu w moje ulubionej kanałowej wodzie. ;)


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron