[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Długość linki do kuszy bez kołowrotka -Spearfishing.pl

Długość linki do kuszy bez kołowrotka

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

gacek88
Posty:13
Rejestracja:wt, 26 marca 2013, 23:44
Długość linki do kuszy bez kołowrotka

Postautor: gacek88 » pn, 6 maja 2013, 22:18

Witam mam kuszę 60 cm jest to stara raczej ruska kusza mam pytanie jak w niej zamontować linkę i ile ma mieć ona długości.
Kusza była bez linki dlatego proszę o podpowiedź.
Zamontowałem linkę do strzały zaraz za grotem potem za taki dzyndzelek co przy strzale chowa się i uwalnia linkę (przy rękojeści) Następnie przywiązałem końcówkę linki do końca kuszy za takie oczko.
Kusza wali bardzo mocno napinam ją z wielkim trudem boje się czy jak oddam strzał strzała nie zawróci w moim kierunku. Czy można jakoś dać dłuższą linkę po przez ponowny powrót do tego dzyndzla i do oczka na końcu kuszy ??

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: Długość linki do kuszy bez kołowrotka

Postautor: rosomak » pn, 6 maja 2013, 22:42

nawiń z 3 razy, dodaj gumowy absorber i po sprawie

gacek88
Posty:13
Rejestracja:wt, 26 marca 2013, 23:44

Re: Długość linki do kuszy bez kołowrotka

Postautor: gacek88 » wt, 7 maja 2013, 06:48

No właśnie o to mi chodzi ale tam gdzie wiąże linkę do kuszy do tego oczka mam ją tam nawinąć bo innego miejsca zachaczenia linki nie widzę chodzi mi o jakiś haczyk czy coś tak jak przy rękojeści mam cypelek to z przodu tylko to oczko jest.

Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00

Re: Długość linki do kuszy bez kołowrotka

Postautor: indianin » wt, 7 maja 2013, 07:21

Wrzuć foty to ci sie coś podpowie bo tak to takie wróżenie z fusów trochę jest.ani modelu nie wiadomo ani nic tyle że ruska:) :)
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
Jancio Wodnik
Posty:831
Rejestracja:ndz, 2 sierpnia 2009, 08:38
Lokalizacja:Góral Świętokrzyski

Re: Długość linki do kuszy bez kołowrotka

Postautor: Jancio Wodnik » wt, 7 maja 2013, 07:36

:wave: Pewnikiem jest to ,,PRIZMA,,jeżeli jest oryginał to przy rękojeści z lewej strony jest sprężynka i pod nią się wkłada linkę a z przodu jest taki drut w kształcie litery ,,U,,i do niego się wiąże.Długość linki to trzy no góra cztery metry.Na większą odległość nie popolujesz bo dalej strzała nie poleci.


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości