[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Instrukcja do OMER Cayman g.i. -Spearfishing.pl

Instrukcja do OMER Cayman g.i.

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

tomas014m
Posty:64
Rejestracja:pn, 6 sierpnia 2012, 18:51
Instrukcja do OMER Cayman g.i.

Postautor: tomas014m » czw, 30 sierpnia 2012, 23:09

Witam,
kupiłem ostatnio kusze omer cayman g.i.75cm z decathlona. Była rozpakowana dlatego nie wziąłem pudła. W dodatku byłem troszkę w szoku, bo myslałem, że krotsza będzie, ale wiem, że jakbym ją teraz wymienił na 60 to póżniej będę żałował. I z tego wszystkiego nie pomyślałem, żeby spojrzeć czy w tym kartonie nie ma jakiejś instrukcji obsługi lub innych dodatkowych gadzetów. Mam pytanie do tych co kupowali ten model z deca, czy coś tam w tym pudle mogło zostać, bo pracownicy z działu to mało zorientowani w tej kwesti. dzięki

jarjac
Posty:46
Rejestracja:śr, 9 maja 2012, 17:58
Lokalizacja:Rawa Mazowiecka

Re: Instrukcja do OMER Cayman g.i.

Postautor: jarjac » pt, 31 sierpnia 2012, 14:00

Do mojego Cayman'a HF 75 instrukcja i dodatkowe gadżety (zapasowa stopka, metalowe zaciski, kawałek linki, itp.) była podwieszona w plastikowej torebce pod spustem. Generalnie w instrukcji nie ma nic ciekawego, ogólne zastosowanie, sposób ładowania, bezpieczeństwo użytkowania- same ogólniki. Kusze kupowałem w Deca Warszawa-Targówek, wydaje mi się że kusze są sprzedawane w stanie wystawionym na ekspozycji sklepu, jeżeli komuś "spodoba się" woreczek z drobiazgami do kuszy, to pracownicy raczej nie dołączą nowego zestawu tylko sprzedadzą w stanie w jakim jest.
Widziałem tam np. kołowrotek OMER Match 50 bez żadnych adapterów.

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Instrukcja do OMER Cayman g.i.

Postautor: bruner » pt, 31 sierpnia 2012, 14:47

Do G.I jest to samo. Jest nieprzydatny krótki kawałek linki polipropylenowej, zaciski do żyłki mono (bodaj 2 lub 4 teraz już nie pamiętam), zapasowa stopka i instrukcja (do niczego nie potrzebna, chyba, że kompletnemu laikowi). W sumie tylko zaciski się przydają. I jeszcze na końcu strzały jest taka czarna gumowa zaślepka z logiem omer.

:wave:
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

tomas014m
Posty:64
Rejestracja:pn, 6 sierpnia 2012, 18:51

Re: Instrukcja do OMER Cayman g.i.

Postautor: tomas014m » pt, 31 sierpnia 2012, 18:01

skoro w instrukcji nie ma nic szczególnego to sobie daruje. A zapasowa stopka pewnie sie i tak nie przyda, najwyzej sobie wystrugam z drewna kiedyś;) zaślepke na strzale miałem i strzała na żyłce tez była, wiec jest ok. dzięki za info


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron