[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Róznica miedzy Beuchat Espadon a Mundial. -Spearfishing.pl

Róznica miedzy Beuchat Espadon a Mundial.

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
tedi
Posty:68
Rejestracja:sob, 16 kwietnia 2016, 18:53
Lokalizacja:Kartuzy
Róznica miedzy Beuchat Espadon a Mundial.

Postautor: tedi » pn, 5 września 2016, 20:16

Nadszedł czas na kupno nowej pianki, do tej pory pływałem w piance do Scuba . Na początku byłem przekonany do pianki 5 mm Cressi Tracina ale po głębszym przejrzeniu forum i opinach doszłem do wniosku ze lepiej kupic pianke 7 mm. Na 99 % jestem zdecydowany na pianke Beuchat Espadon Competition 7 mm https://www.decathlon.pl/kurtka-espadon ... 60614.html Mam pytanie czym rózni się ta pianka od Beuchat Mundial https://www.decathlon.pl/kurtka-mundial ... 60432.html No i mam zamiar kupic rozmiar XL, mój wzrost 178 cm, 95 kg-czy będzie to dobry rozmiar? Może ma ktoś z was tą pianke lub jego znajomy i może cos powiedzieć o tej piance. Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
tedi
Posty:68
Rejestracja:sob, 16 kwietnia 2016, 18:53
Lokalizacja:Kartuzy

Re: Róznica miedzy Beuchat Espadon a Mundial.

Postautor: tedi » wt, 6 września 2016, 21:30

Dzięki Kapsel. Przejrzałem tabele Wymiaròw i widze ze cieszko bedzie dopasowac pianke do mojego wzrostu i zarazem do moich wymiarów talli . Przy doborze trzymac sie lepiej wymiarów czy wzrostu ? I czy Espaon tak samo dobrze sie rozciaga I dopasowuje do ciała jak Mundial? Kilka lat temu kupowałem pianke do Scuba kierowałem sie tylko Tabelą Wymiarów i dobrze na tym nie wyszłem, kupiłem pianke za ciasną ,nie rozciagneła sie prawie wcale co skutkowało po kilku miesiacach ze zaczeła sie rwac w szwach na rekawach ... Dlatego tym razem przed zakupem chciałbym jak najwiecej dowiedziec sie na temat produktu.

Awatar użytkownika
Kapsel
Posty:119
Rejestracja:ndz, 27 września 2015, 21:53

Re: Róznica miedzy Beuchat Espadon a Mundial.

Postautor: Kapsel » śr, 7 września 2016, 09:45

Załączniki
Screenshot_2016-02-24-12-57-21.png

Awatar użytkownika
Kapsel
Posty:119
Rejestracja:ndz, 27 września 2015, 21:53

Re: Róznica miedzy Beuchat Espadon a Mundial.

Postautor: Kapsel » śr, 7 września 2016, 12:07

Mares oczywiście rozmiar L - 5.


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron