[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Dwie warstwy -Spearfishing.pl

Dwie warstwy

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

matheo
Posty:1
Rejestracja:pn, 30 maja 2016, 13:04
Dwie warstwy

Postautor: matheo » pn, 30 maja 2016, 13:19

Witam Wszystkich,

Piszę na tym forum pierwszy raz, więc prośba o wyrozumiałość jeśli coś zrobiłem po za regułą :)

Od dwóch lat uprawiam łowiectwo podwodne, ale głównie w wodach Adriatyku w okresie letnim.
W tym celu kupiłem piankę Omer Camouflage 3mm, która bywa nawet za ciepła w niektórych okresach.

W ten weekend przystąpiłem do wyrobienia karty łowiectwa podwodnego w celu nurkowania w Polskich jeziorach.
Moja pianka może być za cienka na Polskie warunki, ale zastanawiam się czy alternatywą dla kupna nowej 5mm lub 7mm pianki, byłoby kupno pianki 2mm w Decathlonie, jako drugiej warstwy pod tą którą aktualnie posiadam. (Kosztowo wychodzi dużo taniej ... )

Będę wdzięczny za Wasze opinie.

Pozdrawiam,
Matheo

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Dwie warstwy

Postautor: AlfredoWargas » pn, 30 maja 2016, 22:01

Mocno sie będziesz musiał namęczyć zeby to na sie siebie włożyć . W efekcie końcowym zepsujesz obie pianki i wcale taniej Cie to nie wyjdzie .
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*



Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości