[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka? -Spearfishing.pl

Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

aXon
Posty:8
Rejestracja:pn, 15 lutego 2016, 19:39
Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: aXon » pn, 15 lutego 2016, 21:25

Hej.
Przewertowałem tematy o piankach i z tego co stawiacie na pierwszym miejscu to nie jak się to może wydawać grubość jest najważniejsza tylko dopasowanie pianki. Więc chciałbym żebyście wymienili pianki, które są (pomimo rozmiarów) szyte raczej na osoby szczupłe.

Czytałem w paru tematach, że pianki były dobre na długość ale uwierały i krępowały ruchy jednak nikt nie podawał ich nazw.
Na pewno znajdą się osoby, które jak ja mają problem z za dużymi piankami pod pachami czy pachwinami czy zimnym przelewem po plecach ;)

Co do moich wymiarów to mam 182cm i 60kg wagi i że tak powiem sylwetkę "pachołka" ;) czyli ani uda ani klata nie jest szersza od miednicy czy barków :)
(wydaje mi się, że pianka podwójna - spodnie z szelkami + góra będzie najlepszą opcją)

Pliss pomóżcie troszkę w wyborze. (nie ukrywam, że cena też jest b.ważna..)

Awatar użytkownika
Maciej D.
Posty:321
Rejestracja:ndz, 19 czerwca 2011, 17:05
Lokalizacja:Szczecin

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: Maciej D. » wt, 16 lutego 2016, 22:29

Hej. Ja bym proponował jeżeli zależy ci na "kasie" kupić piankę używaną (tak się składa że mam taką na sprzedaż ;) ) następnie dokonać dokładnych pomiarów swojego ciała i wysłać je razem z pianką do pana Gałacha w celu zwężenia tam gdzie jest taka potrzeba. Na stronie pana Gałach jest opis jak się dokładnie pomierzyć. To jest najrozsądniejsza opcja moim zdaniem.

Pozdrawiam.
Szczecin, Szczecin...łowieckie Miasto!!!

PiotrKurowskiDrawsko
Posty:95
Rejestracja:pn, 23 grudnia 2013, 18:57

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: PiotrKurowskiDrawsko » śr, 17 lutego 2016, 10:43

Nie masz budowy pycholka tylko jesteś ekonomicznie zbudowany jak ja. Mam 186cm i poza sezonem 70kg a w sezonie 65. Korzystałem z pianki effesub i było ok. Teraz kupiłem piankę od pzpl pochodząca z Turcji i też gitara. Biez zawsze pianki 7 i spodnie na szelkach. Z tego co pamiętam to kolega pzpl ma jeszcze jedna piankę effesub za czapkę drobnych więc się z nim skontaktuj. Na 100% będzie na ciebie dobra. A od początku października już 9mm. Wejdź na sklep tarpon lub huntersub i tam znajdziesz do niego kontakt

aXon
Posty:8
Rejestracja:pn, 15 lutego 2016, 19:39

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: aXon » pt, 19 lutego 2016, 04:25

Maciej D. - napisałem do p.Gałacha maila co do ceny uszycia całej pianki i ceny przeszycia. Zobaczę jakie ceny mi poda.

Piotr - Spytam sie pzlp o cenę, rodzaj i wielkość (dzięki za cynk)
Może pasują ci pianki bo masz w klacie sporo pomimo niedużej wagi jak na wzrost.

Z tego co patrzę po tabelach prawie wszystkie wymiary mam S albo XS ale wzrost mam około M. Więc nie wiem na co zwracać uwagę.. (bo przecież od wzrostu zależy długość rąk i nóg ale woda zalega mi zawsze pod pachami i przelewa się przez kręgosłup - czyli za szeroko w klacie. tak samo jest tam na dole - czyli talia, pas.

Ja się troszkę pomierzyłem... ciężko było bo raz łopatka wystaje z pleców raz nie ;)
I tak wyglądam ;) = wysokość - 182 cm
waga - 63 kg
klata - 90 cm
talia - 76 cm
pas - 82 cm
krok - 83 cm
rękaw wew./zew. - 54/58 cm

Co ja tam będę ściemniał - POSZUKAJCIE mi piankę proszę! ;)

Pozdr. serdecznie!

aXon
Posty:8
Rejestracja:pn, 15 lutego 2016, 19:39

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: aXon » pt, 19 lutego 2016, 06:08

Przy okazji - czy zamawiał ktoś coś z tego sklepu ? - http://www.scubastore.com/nurkowanie/sk ... wodne/52/s

Magazyn główny mają chyba w Hiszpanii.. czy cena za przesyłkę na pewno nie będzie wyższa niż pokazuje "koszyk" ?

PiotrKurowskiDrawsko
Posty:95
Rejestracja:pn, 23 grudnia 2013, 18:57

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: PiotrKurowskiDrawsko » pt, 19 lutego 2016, 14:06

Chyba wszyscy z tam zamawiają sprzęt;) bardzo solidny sklep dobra cena za przesyłkę jedyny minus to czas realizacji ale zawsze dostajesz co zamawiasz i w bardzo atrakcyjnych cenach

PiotrKurowskiDrawsko
Posty:95
Rejestracja:pn, 23 grudnia 2013, 18:57

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: PiotrKurowskiDrawsko » pt, 19 lutego 2016, 14:14

Mamy bardzo podobne wymiary. Najważniejsza rada- jak wchodzisz do wody to tylko z ludźmi odpowiedzialnymi. Żeby czasem któryś nie strzelił dużego wegorza i nie wyszedł z Tobą na nizalce ;)
Ja tym tekstem wykosilem połowę konkurencji na zawodach bo jak sobie pływając przypomnieli o moich słowach to się mało co ze śmiechu niepotopili;)

aXon
Posty:8
Rejestracja:pn, 15 lutego 2016, 19:39

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: aXon » ndz, 28 lutego 2016, 09:43

Bardziej jakoś się obawiam sieci lub sznurów. Aż ciary przechodzą

PiotrKurowskiDrawsko
Posty:95
Rejestracja:pn, 23 grudnia 2013, 18:57

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: PiotrKurowskiDrawsko » ndz, 28 lutego 2016, 22:39

Jak wieksze sieci to między oczkami się zmieścisz:)
A tak na poważnie to na dzisiejszy dzień są siatki dryfujace i z takiego sprzętu podobno korzystają moi miejscowi aborygeni. Nie znam zasady stosowania takiego sprzętu ale sama nazwa wzbudza niepokój i chęć podtopienia takiego dziada z kibla.

Awatar użytkownika
Szatan
Posty:81
Rejestracja:czw, 23 lipca 2015, 18:20

Re: Jaka pianka 7mm dla chudzielca, zmarźlaka?

Postautor: Szatan » pn, 28 marca 2016, 14:27

Spetton Med 7 mm
Szatan


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron