[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jaka pianka na,,Szczupaka"? - Strona 4 -Spearfishing.pl

Jaka pianka na,,Szczupaka"?

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
stargrass
Posty:207
Rejestracja:ndz, 16 grudnia 2012, 11:38
Lokalizacja:Białystok
Re: Jaka pianka na,,Szczupaka"?

Postautor: stargrass » śr, 30 kwietnia 2014, 10:42

Ja bym dodał centymetr lub dwa. Inaczej rękaw zapewne skończy się tam gdzie mierzyłeś. W moim przypadku powoduje to, że nie mogę wsadzić pod rękaw rękawiczek z krótszym mankietem. Krótsze skarpety też mogą się wysuwać.

Nurek18
Posty:105
Rejestracja:pn, 10 marca 2014, 15:51

Re: Jaka pianka na,,Szczupaka"?

Postautor: Nurek18 » śr, 30 kwietnia 2014, 10:48

Może zależy to od firmy.Więc nie wiem czy jest sens dodawać cm bo np. może okazać się że rękaw/nogawka będzie za długa.

Nurek18
Posty:105
Rejestracja:pn, 10 marca 2014, 15:51

Re: Jaka pianka na,,Szczupaka"?

Postautor: Nurek18 » czw, 8 maja 2014, 20:23

Hej
Mam pytanie a mianowicie pianka już zamówiona tylko mam jeden dylemat dotyczący jednego pomiaru ciała a dokładniej o obwód szyi.Zmierzyłem ponownie obwód szyi i wyszło mi 32,5cm a w zamówieniu podałem 33cm czy te 0,5 cm więcej ma jakieś duże znaczenie?
Czy lepiej poprawić i podać dokładne 32,5cm czy zostawić te 33cm?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Awatar użytkownika
stargrass
Posty:207
Rejestracja:ndz, 16 grudnia 2012, 11:38
Lokalizacja:Białystok

Re: Jaka pianka na,,Szczupaka"?

Postautor: stargrass » pt, 9 maja 2014, 07:13

Gdyby to był obwód nadgarstka to może warto byłoby poprawić, w przypadku szyi nie ma co sobie zawracać głowy.

Fedajkin
Posty:44
Rejestracja:ndz, 6 stycznia 2013, 20:49
Lokalizacja:Szczecin

Re: Jaka pianka na,,Szczupaka"?

Postautor: Fedajkin » pt, 9 maja 2014, 17:04

Najwyżej dopakujesz na siłowni kaptury :P przy twojej budowie gorzej byloby jakbys podal jakies obwody za małe, a jak troche bedzie za duze to w miesiac podciagniesz do prawidlowego rozmiaru :wink:


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron