[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
UBRANKO NA ZIMNĄ WODĘ - Strona 3 -Spearfishing.pl

UBRANKO NA ZIMNĄ WODĘ

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:
Re: nurkowanie w zimnej wodzie

Postautor: doox » śr, 18 lutego 2009, 18:58

Właśnie pochwal się. Tylko w oddzielnym wątku prosze :-).
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: nurkowanie w zimnej wodzie

Postautor: Jaca » czw, 19 lutego 2009, 10:12

połowy marne... Endriu palnął dorszyka i flądre przez te trzy dni a ja zostałęm flądrowym spewcjalistą bo zebreałęm ich z dna aż 5 sztuk... hehe... ale woda piękna... visura 10-15 m woda letko zielonkawa, dużo małży (nawet raz jesliśmy mule z masłem czosnkowym, foty i przepis wrzuce jka bede juz mial kompa) ale żadnych ryb nie było... puchy totalne.................. pierwszy raz w zyciu lazlem do wody w sniegu po pas... niesamowite przezcie... polecam :e_biggrin:

Awatar użytkownika
Stelm
Posty:673
Rejestracja:wt, 15 kwietnia 2008, 16:22
Lokalizacja:Warszawa

Re: nurkowanie w zimnej wodzie

Postautor: Stelm » czw, 19 lutego 2009, 11:21

Twardzi z Was zawodnicy :clapping: Skrobnij parę słów więcej...

konstruktor
Posty:17
Rejestracja:wt, 10 marca 2009, 09:08

Maska podlodowa

Postautor: konstruktor » pt, 4 grudnia 2009, 00:00

Witam pytanie jak w temacie maska podlodowa czy coś daje i czy warto i gdzie zakupić zainwestować w takie rozwiązanie kilka pln

honek
Posty:36
Rejestracja:ndz, 3 maja 2009, 22:22
Lokalizacja:Oslo

Re: Maska podlodowa

Postautor: honek » pt, 4 grudnia 2009, 00:21

siema :wink:
Ja kupilem tu:
http://www.subprof.com/tienda/product_i ... +3MM+HOOD+

ale mozesz tez w Polandzie kupic.Zaj.....sta sprawa jesli masz zamiar nurac teraz,a pozniej jak woda bedzie jeszcze bardziej zimna to tym bardziej!
Ja sprawdzilem i jestem bardzo zadowolony.Warto kupic.Nie bedziesz zalowal...napewno.
Masz zakryta cala twarz,oprocz ust. Usta przed nuraniem w zimnej wodzie mozna smarowac wazelina.Pomaga.

Pozdro!

honek

Awatar użytkownika
zuberus
Posty:359
Rejestracja:pn, 17 marca 2008, 17:45
Lokalizacja:Choszczno

Re: nurkowanie w zimnej wodzie

Postautor: zuberus » pt, 4 grudnia 2009, 17:31

Hej!
Nie mam takiej maski i nie widze potrzeby jej stosowania.Górną część twarzy zasłania maska, broda i większość polików chroni kaptur-odkryte są usta i ich okolica. Po minucie w wodzie już nie czuje się zimna na twarzy. Trzeba tylko twarz kremem nawilżającym potraktować, bo zimna woda strasznie wysuszająco działa.ps. woda u mnie ma teraz ok 4st.
W plecaku piach, kamienie w kieszeni. Wycieczka w nieznane z flachą Ślepej Gieni.

konstruktor
Posty:17
Rejestracja:wt, 10 marca 2009, 09:08

Re: nurkowanie w zimnej wodzie

Postautor: konstruktor » sob, 5 grudnia 2009, 09:59

Zamówiłem już taka maskę napewno masz rację bo skafander chroni dużą część twarzy natomiast mnie interesuje zmniejszenie wymiany wody w kapturze bynajmniej w mojej piance to niezbyt przyjemna sprawa zacząłem stosować czepek pływacki i sprawa od razu poprawiła sie natomiast chce porównać jak to jest w praktyce.

filip
Posty:480
Rejestracja:sob, 26 kwietnia 2008, 16:30

Re: nurkowanie w zimnej wodzie

Postautor: filip » ndz, 6 grudnia 2009, 22:37

spróbuj zamiast czepka czapkę polarową [tylko bez pompona ] :D ,miałem podobny problem w chorwacji z pianką w listopadzie ,chyba trochę mi się schudło i po jakims czasie było chłodno ,woda 12 stopni, trzeba było założyć dwa podkoszulki


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron