[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pianki mares -Spearfishing.pl

Pianki mares

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

PawelGda
Posty:101
Rejestracja:czw, 26 maja 2011, 21:21
Pianki mares

Postautor: PawelGda » ndz, 19 czerwca 2011, 20:47

Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś użytkownikiem tych dwóch pianek i czy w ogóle kupić piankę maresa?Właśnie przyszedł czas sprawienia sobie nowej skóry, a mam możliwość przymierzenia tylko maresa u mnie w sklepie.Czy rozmiary innych firm się pokrywają ze sobą?Przepraszam za szereg pytań :oops: .Mógłby ktoś szepnąć słówko?Z góry dzięki :clap:
http://www.scubastore.com/scuba-diving/ ... -mm/5552/p
http://www.scubastore.com/scuba-diving/ ... man/8113/p

PawelGda
Posty:101
Rejestracja:czw, 26 maja 2011, 21:21

Re: Pianki mares

Postautor: PawelGda » śr, 13 lipca 2011, 13:00

Mares Instinct 55 Open Cell 5.5 mm kupiony.Może napiszę kilka słów na temat tej pianki, ponieważ nikt nie wypowiedział się na jej temat.Pianka wygląda solidną.Wykończona dobrze z zachowaniem estetycznego wyglądu.Końcówki rękawów i nogawek obszyte.Spodnie od pasa w górę z cieńszego neoprenu.Zapięcie body na zatrzaski typu "ósemka" wkładamy i przesuwamy w mniejszą część otworu.Po chłopsku,ale mam nadzieję że zrozumiale :pleasantry: .Teraz kilka wad.Brak wzmocnień na łokciach, a te na kolanach to jakby na prasowana lub naklejona warstwa cienkiego gumowego tworzywa.Jednak dla mnie największą wadą jest ilość napisów.Cztery na bluzie: plecy,lewy rękaw,klatka i kaptur.Niestety na zdjęciach sklepowych są lekko zakamuflowane.Pianka ogólnie leży bardzo dobrze.Komfort pływania wysoki.Nie ogranicza ruchów.Proszę tylko wziąć poprawkę na to, że jestem początkującym łowcą i nie miałem styczności z innymi podobnymi produktami także moja opinia może być nie do końca "profesjonalna" :th_thmali172: .Jeżeli napisałem o w złym miejscy to proszę o przeniesienie


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron