[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Picasso Ghost - 5 mm -Spearfishing.pl

Picasso Ghost - 5 mm

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
Hornat
Posty:169
Rejestracja:wt, 3 marca 2009, 21:16
Lokalizacja:zachodniopomorskie
Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: Hornat » pn, 31 stycznia 2011, 22:39

Hej koledzy!
Czy któryś z Was miał może do czynienia z tą pianeczką?
Chodzi mi o coś podobnego jak na zdjęciu, w wersji ze wzmocnieniami na kolanach.

Pozdrawiam :4_17_10:
Załączniki
spearfishing-wetsuits-145425.jpg

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: Jaca » śr, 2 lutego 2011, 11:22

pamiętam że Paweł miał taką piankę i mówił, że kompresuje się dość szybko ale mogę nie pamiętać... napisz do niego na PW na pewno Ci udzieli konkretnej odpowiedzi...

Awatar użytkownika
Hornat
Posty:169
Rejestracja:wt, 3 marca 2009, 21:16
Lokalizacja:zachodniopomorskie

Re: Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: Hornat » śr, 2 lutego 2011, 20:01

Dzięki za radę! Tak zrobię :)
Pianeczka sprawia mega pozytywne wrażenie (wygląd, cena i wygoda (poza klatka piersiową - ale to już kwestia dobrania innego rozmiaru)), ale problem w tym jak sprawuje się na dłuższą metę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa

Re: Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: sharky » śr, 2 lutego 2011, 20:19

Podobno poza wyglądem zewnętrznym to neopren jakiś shit. Paweł dostał jakiejś alergii i ogólnie nie polecał pianek Picasso. Kup sobie Cressi World Competition 2 i będziesz mega zadowolony.
Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
Hornat
Posty:169
Rejestracja:wt, 3 marca 2009, 21:16
Lokalizacja:zachodniopomorskie

Re: Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: Hornat » czw, 3 lutego 2011, 16:06

Co do tej Cressi sharky, napalałem się na nią wcześniej ponieważ wiem że wielu łowców jest z niej zadowolonych ale po przymierzeniu Ghosta przestałem myśleć obiektywnie i chyba przy nim pozostanę :smile:
Pytanie tylko czy po kupnie bardzo dopasowanej pianki neopren się trochę rozciągnie w klatce...

Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa

Re: Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: sharky » czw, 3 lutego 2011, 20:36

Raczej się nie rozciągnie. Chyba, że naciągniesz piankę na jakąś beczkę to może wtedy. Wiem, że chyba Jancio tak swoja rozciągał.
Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: Jaca » pt, 4 lutego 2011, 01:06

kiedyś radziłem Janciowy żeby kryzę szyjną bodajże rozciągnął na butelce 5l... udało mu się i pianka sprawowała się ok...

Awatar użytkownika
Hornat
Posty:169
Rejestracja:wt, 3 marca 2009, 21:16
Lokalizacja:zachodniopomorskie

Re: Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: Hornat » pt, 4 lutego 2011, 21:34

Dzięki za rady!!! Tylko ta pianeczka nie jest na ekspres (wkładana jak bluza) a niechcę kurcze rozepchać jej takze w pasi ;) W tym miejscu jest spoko. Na razie czekam na dostawę ML, wtedy zobaczymy ;)
Dzięki

Awatar użytkownika
Hornat
Posty:169
Rejestracja:wt, 3 marca 2009, 21:16
Lokalizacja:zachodniopomorskie

Re: Picasso Ghost - 5 mm

Postautor: Hornat » czw, 10 marca 2011, 15:10

W końcu palce mi odtajały po przyjeździe do Polski i mogę coś napisać. :D
Rozmiar ML kupiony, pianeczka pasuje! :) Teraz tylko czekać na jej uroczyste wodowanie.
Przy moich 174 wzrostu, i standardowych obwodach wyłączając klatkę piersiową (~108cm) rozmiar ML jest najlepszy.
Rozmiar M leżał nawet lepiej - pianka była piękna, gdyby nie ucisk w klatce...dla kolegi z Hiszpanii była ona odpowiednia nawet przy jego 180 cm wzrostu.
Mam model z 2008 roku (zgadzający się ze zdjęciem u góry), pianka bardzo miękka, lekka, nie sprawiająca wrażenia swoich 5mm. Manszety i nogawki nie obszyte na końcach, wzmocnienie na klatce zrobione z jakiejś sztywnej gumy - nie wygląda to ciekawie. Wzmocnienia na kolanach...są ( brzydszych jeszcze nie widziałem :D ). Kolejna kwestia to mnogość napisów PICASSO z każdej strony pianki, wielką czcionką w kolorze czerwonym.
Niemniej jestem z niej zadowolony na chwilę obecną :) Pianka była w przystępnej cenie, jest wygodna a więcej będę mógł napisać po testach w wodzie.

Zdecydowanie lepiej prezentuje się model 2007 i 2010!!!!!! Piękne pianki do których ciężko się przyczepić.
Pozdrawiam


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron