[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
JAKI ROZMIAR PIANKI TRIBORDA? -Spearfishing.pl

JAKI ROZMIAR PIANKI TRIBORDA?

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

Humbak
JAKI ROZMIAR PIANKI TRIBORDA?

Postautor: Humbak » ndz, 16 maja 2010, 15:16

witam spearmenów i bardzo proszę o pomoc ogarniętych w temacie właśnie dokonuje zakupu kurtki do kombinezonu aws 560 triborda drogą pocztową i mam podać nr zakres owych nr 30,40,42,44,46 moje wymiary to pas 89 klatka piersiowa 94,5 obwód głowy 56,5 pytanie oczywiste jaki nr będzie na mnie pasował i czy to wszystkie wymiary które będą potrzebne do owego zakupu ? dzięki z góry :):)

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Potrzebuje pomocy odnosnie pianki

Postautor: emer » ndz, 16 maja 2010, 16:37

Masz 175 i ok 68 kg? :) Bo klatka na wydechu i pas mierzony tam gdzie pasek(pod brzuchem) są u mnie takie same :) jak tak to mi triborda aws 900 pasuje idealnie rozm 42.

Na stronie triborda jest rozmiarówka gdzie podajesz każdy wymiar
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Humbak

Re: JAKI ROZMIAR PIANKI TRIBORDA?

Postautor: Humbak » pn, 17 maja 2010, 10:29

No wiec leci do mnie kurteczka o nr 42 jak bedzie nie dobra to naj wyzej odesle i przyslą mi nową jeszcze raz dzięki za pomoc :):):)


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron