[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SKARPETY IMERSION PACIFIC -Spearfishing.pl

SKARPETY IMERSION PACIFIC

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
starfish
Posty:62
Rejestracja:czw, 4 marca 2010, 23:31
Lokalizacja:Warszawa
SKARPETY IMERSION PACIFIC

Postautor: starfish » sob, 20 marca 2010, 19:04

czy ktoś z Was używa takich skarpet? Co o nich sądzicie? Planuję zakup i potrzebuję opinii

Awatar użytkownika
Stelm
Posty:673
Rejestracja:wt, 15 kwietnia 2008, 16:22
Lokalizacja:Warszawa

Re: SKARPETY IMERSION PACIFIC

Postautor: Stelm » pn, 22 marca 2010, 21:31

Ja mam albo Pacific, albo Seriole 5 mm. One chyba są podobne. Cieplutkie są. W kilkustopniowej wodzie można w nich wytrzymać do 1,5 h.

Awatar użytkownika
starfish
Posty:62
Rejestracja:czw, 4 marca 2010, 23:31
Lokalizacja:Warszawa

Re: SKARPETY IMERSION PACIFIC

Postautor: starfish » wt, 23 marca 2010, 08:03

Jeśli mają open-cell, to Seriole, ale ja słyszałam, że bardzo się rwą, czy to prawda? Jeśli są w miarę wytrzymałe, to wolałabym open-cell, bo będą cieplejsze...

Awatar użytkownika
zuberus
Posty:359
Rejestracja:pn, 17 marca 2008, 17:45
Lokalizacja:Choszczno

Re: SKARPETY IMERSION PACIFIC

Postautor: zuberus » wt, 23 marca 2010, 10:55

Ja mam jakieś skarpety Immersiona 5mm open cell- tylko za cholere nie moge sie dopatrzeć jaki to model- kupowałem 2 lata temu na allegro. Maja za soba dwa sezony, spacery po pare km lasem (tak to jest jak sie zabładzi) i ciagle się trzymaja.Na podeszwie maja jakby wtopiona siatkę z tworzywa.
W plecaku piach, kamienie w kieszeni. Wycieczka w nieznane z flachą Ślepej Gieni.

Awatar użytkownika
starfish
Posty:62
Rejestracja:czw, 4 marca 2010, 23:31
Lokalizacja:Warszawa

Re: SKARPETY IMERSION PACIFIC

Postautor: starfish » śr, 24 marca 2010, 10:03

Nie wiem ile modeli skarpet z open-cell ma Imersion, ale jedyne, które ja znalazłam to Seriole, więc chyba chodzi o te. W takim razie spróbuję :) Chyba,że ktoś ma jakieś zastrzeżenia dotyczące tego modelu.


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości