[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Przechowywanie open cellu - Strona 2 -Spearfishing.pl

Przechowywanie open cellu

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

strzelaniedoryb
Posty:7
Rejestracja:pn, 2 września 2013, 17:13
Re: Przechowywanie open cellu

Postautor: strzelaniedoryb » ndz, 16 lutego 2014, 22:58

ja mam pytanie troche z innej beczki. Przyszly mi spodnie Beuchat MC ze scubastore i niestety zapakowali to tak, ze w kilku miejscach sa bardzo brzydkie zagniecenia. Wyraznie open cell w tych miejscach jest zalamany. Boje sie zeby nie byl to pierwszy krok do przyszlego rwania sie pianki na tych zalamaniach. Czy da rade to jakos rozprostowac? Moze macie jakies sposoby?
Domyslam sie ze nie żelazko:)

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Przechowywanie open cellu

Postautor: bruner » ndz, 16 lutego 2014, 23:45

Nie rozprostujesz tego.Ten typ tak ma. Gdzie byś nie kupił open cella z magazynu to tak będzie, chyba, że dostaniesz prosto z fabryki, albo kupisz robione na zamówienie (elios, polosub itp). Pianki do scuba maja tak samo, tylko nie widać tego bo neopren jest pokryty materiałem z obu stron. Po prostu nie przejmuj się, używaj i raz na jakiś czas zerkaj czy z czasem nie zacznie tam pękać w tych zagięciach (po dłuższym używaniu może się tak zdarzyć). W piankach do scuba tego momentu sie nie da zauważyć i nie da się naprawić, a w tej co masz się da, więc i tak masz się z czego cieszyć :)

Wtedy zalejesz klejem do neoprenu i będziesz miał spokój na kolejny sezon, potem jak zacznie to co zalałeś odchodzić to delikatnie zerwij i zalej ponownie, albo nadlej kolejna warstwę.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Nurek18
Posty:105
Rejestracja:pn, 10 marca 2014, 15:51

Re: Przechowywanie open cellu

Postautor: Nurek18 » śr, 25 czerwca 2014, 16:49

A macie może jakiś patent na przechowywanie spodni krótkich?
Wiadomo że z garniturem nie będzie problemu,będzie wisiał na wieszaku(zapięty na ogon bobra)
ale co z spodniami krótkimi które nie mają szelek?


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości