[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[ZAMÓWIENIE] scubastore.com dla Szczecina i okolic -Spearfishing.pl

[ZAMÓWIENIE] scubastore.com dla Szczecina i okolic

Chcesz coś kupić w zagranicznym sklepie wysyłkowym. Razem będzie taniej. Tutaj umówicie sie na wspólne zakupy.
arclight
Posty:10
Rejestracja:sob, 23 kwietnia 2016, 14:21
Lokalizacja:Szczecin
[ZAMÓWIENIE] scubastore.com dla Szczecina i okolic

Postautor: arclight » pt, 21 kwietnia 2017, 18:40

Witam. Przepraszam że osobny wątek ale pomyślałem ze w ten sposob wiecej zainteresowanych osob obejrzy post. Planuje złozyc zamowienie ze scubastore w poniedzialek 24.04. Jestem ze Szczecina wiec tutaj bylby ewentualny odbior. Ja zamierzam kupić szelki balastowe Beuchat Baudrier 7kg wiec jak ktos ma tez na nie ochote to zapraszam. Jesli zamowie minimum 2 sztuki wtedy cena spada do ~320zł za sztuke. Oczywiscie inne produkty tez wchodza w gre. Na kontakt czekam do niedzieli do godziny 22. Po tej godzinie usunę post żeby nie robić zamieszania na forum. Pozdrawiam i czekam na kontakt.

Wróć do „Zbiorowe zakupy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości