[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Czarnogóra - Budva -Spearfishing.pl

Czarnogóra - Budva

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
Awatar użytkownika
elcoyote
Posty:3
Rejestracja:wt, 29 grudnia 2015, 10:55
Czarnogóra - Budva

Postautor: elcoyote » śr, 18 maja 2016, 00:24

Siema.
Może ktoś był i zna jakieś ciekawe miejsca w okolicach Budvy, albo będzie 04.06-12.06.2016

Pozdro :snorkel:

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Czarnogóra - Budva

Postautor: ivanadg » śr, 25 maja 2016, 15:24

Ja byłem w zeszłym roku. Ogólnie nie polecam w sierpniu, strasznie dużo turystów, na skuterach wodnych , łodzi z turystami, da się pływać od 5 rano do 7-8 a potem koniec do wieczora, Miejscówki są fajne, ogromne zatopione głazy wielkości domów i większe i ryb tez sporo ale w samej Budvie bardzo są wyczulone na łowców podwodnych. Możesz popływać bez kuszy i będą Ci koło nosa pływać a jak weźmiesz sprzęt do reki to się rozpuszczają :D:D. Sa świetne miejscówki za Budvą kilka kilometrów w stronę Swietego Stefana bardzo urokliwe i ciekawe. Ogólnie trzeba pojechać kilka kilometrów od cywilizacji. W Budvie pozwolenie możesz kupić u luzaka z gitara w Starym Miescie ( Stari Grad). ogólnie ceny w samej Budvie bardzo drogie. Poza miastem spadają dość sporo. Jak masz pytania to pisz... pozdrawiam
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata


Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron