[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Sprytna ośmiornica -Spearfishing.pl

Sprytna ośmiornica

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00
Sprytna ośmiornica

Postautor: indianin » śr, 17 czerwca 2015, 09:44

Za każdym razem jak widzę ośmiornicę czy to na żywo czy w tv to jestem zaskoczony. To rzuciło mnie na kolana. Miłego oglądania.
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
Cassidy
Posty:720
Rejestracja:wt, 3 sierpnia 2010, 21:22
Lokalizacja:Milanówek

Re: Sprytna ośmiornica

Postautor: Cassidy » śr, 17 czerwca 2015, 15:27

zajebiste stworzenia, tylko szkoda, że takie smaczne....

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Sprytna ośmiornica

Postautor: bruner » śr, 17 czerwca 2015, 20:41

Mądra
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Neptun25
Posty:15
Rejestracja:śr, 6 października 2010, 19:57
Lokalizacja:Świdnica

Re: Sprytna ośmiornica

Postautor: Neptun25 » ndz, 29 listopada 2020, 12:33

Kiedyś czytałem artykuł o eksperymentach z ośmiornicami- gdy na ich drodze pod wodą napotkają na niewidzialną barierę, np. szybę, ominą ją zamiast bezskutecznie napierać do przodu. Ponoć najbardziej inteligentne bezkręgowce.


Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości