[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Rekin ludojad w potrawce -Spearfishing.pl

Rekin ludojad w potrawce

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00
Rekin ludojad w potrawce

Postautor: indianin » pt, 8 maja 2015, 10:21

Zapomnieliśmy że ziemię wypożyczyliśmy od naszych przyszłych pokoleń!!Do póki nie zacząłem pisać tego artykułu nie zdawałem sobie sprawy z rozmiaru tego dramatu... Jak tak dalej pójdzie to rekinów nie będzie....miłego czytania...
http://www.apneasports.pl/extinction-soup/
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Rekin ludojad w potrawce

Postautor: Drifte » pt, 8 maja 2015, 12:43

A czego się można spodziewać, od dawna wiadomo, że największym szkodnikiem na Ziemi jest człowiek. Takich sytuacji jak ta z rekinami jest mnóstwo, począwszy od polskich bocianów zabijanych nawet nie dla mięsa, ale dla zabawy w Libanie, poprzez wykradanie orlich jaj i sprzedaż do Niemiec, aż do rogów nosorożca, czy nawet tak "trywialnych" przypadków jak dokarmianie zwierzyny przy pasiece i późniejszy jej odstrzał.

Zresztą, co by daleko nie szukać, to przykład z naszego podwórka - który wędkarz weźmie do domu tyle ryb ile mu realnie potrzeba ? 1 na 10 ? 1 na 100 ? Ryby łowię od 25 lat i z prawdziwych wędkarzy znam tylko siebie i mojego kolegę, zresztą mojego również imiennika. Wczoraj dzwonił do mnie kuzyn i powiedział, że jego kumpel złowił 27 kilogramów karasia. Oczywiście wszystko wziął, bo jak to może się zmarnować. Takim ludziom z całego serca życzę, żeby tą płetwą rekina się udławili, a tymi karasiami osrali po szyję, a najlepiej po sam nos.


Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron