[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Praca i spearfising -Spearfishing.pl

Praca i spearfising

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
frutis
Posty:41
Rejestracja:ndz, 12 maja 2013, 19:25
Praca i spearfising

Postautor: frutis » wt, 20 stycznia 2015, 13:58

Witam serdecznie wszystkich
Proszę o informację, w jakich krajach i regionach Europy można uprawiać spearfising i dostać legalna prace najlepiej w budownictwie. Posiadam komunikatywna znajomość angielskiego i niemieckiego.
Pozdrawiam

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Praca i spearfising

Postautor: PaWEŁ » śr, 21 stycznia 2015, 01:22

Dawaj do Anglii, południowej oczywiście. West Sussex, Hampshire a najlepiej do Dorset. W budownictwie boom! Brakuje fachowców - murarze wyciągają 600 do 1000GBP tygodniowo a łowiectwo dozwolone w dzień i w nocy bez żadnych zezwoleń. Tylko wymiary ochronne, limity ilościowe i kilka akwenów z pewnymi ograniczeniami, jak np. tarliska Sea Bass'ów. Ryby jeszcze są, sezon dłuższy niż w Norwegii no i znacznie cieplej niż u Skandynawów. Norwegia bije Anglię tylko ilością i wielkością ryb ale tam se nie wypijesz i koszty utrzymania wyższe.

frutis
Posty:41
Rejestracja:ndz, 12 maja 2013, 19:25

Re: Praca i spearfising

Postautor: frutis » śr, 21 stycznia 2015, 21:57

Witaj Paweł
Wczoraj właśnie śledziłem południe Anglii, bo zauważyłem, że macie własną stronkę na spearfising i polujecie w tym regionie. Muszę znaleźć pewnego pracodawcę, bo chodzi mi o legalną pracę.
Zastanawiam się tylko czy to są polscy czy angielscy pracodawcy.
Mam znajomą, która pracuje w biurze pracy a Anglii może ona mi pomoże poszukać dobrą i pewną pracę.
Pozdrawiam

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Praca i spearfising

Postautor: PaWEŁ » czw, 22 stycznia 2015, 01:34

Pierwsza zasada: omijaj polskich pośredników.
Jesli Twój angielski jest wystarczająco komunikatywny to szukaj roboty na angielskich stronach biur porednictwa pracy - recruitment agencies.
Wyspecjalizowanych w branżach budowlanych. Lepsza praca i lepsze zarobki. Na początku trzymaj się jak najdalej od Polaków. Teraz masz okazję bo wiele porządnych angielskich firm budowlanych narzeka na brak wykwalifikowanych pracowników. Powodzenia!

frutis
Posty:41
Rejestracja:ndz, 12 maja 2013, 19:25

Re: Praca i spearfising

Postautor: frutis » sob, 24 stycznia 2015, 17:52

Witaj Paweł
Dzięki za mądre rady na pewno z nich skorzystam.
Nie znam Brytyjskiego rynku pracy wiec chciałbym się zorientować jak nazywają się moje kwalifikacje w UK. Ja osobiście specjalizuje się w pracach wykończeniowych takich jak-zabudowa kartonowo gipsowa, gładzie, układanie płytek, malarsko tapeciarskie, hydrauliczne i elektryczne, układanie paneli.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Paweł_L
Posty:340
Rejestracja:pn, 2 kwietnia 2012, 12:16
Lokalizacja:Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Praca i spearfising

Postautor: Paweł_L » sob, 24 stycznia 2015, 20:03

Tu inny Paweł, czasowo w Norwegii. Norwegia to jest idealne miejsce na dobrze płatną pracę, piękny kraj i spearfising w morzu bez ograniczeń. Pomyśl !!!
Paweł Laskowski
Centrum Szkoleń i Badań Podwodnych
OLNUR
Tel. 505 839 511
active2@o2.pl
http://nurkowapolska.pl/

frutis
Posty:41
Rejestracja:ndz, 12 maja 2013, 19:25

Re: Praca i spearfising

Postautor: frutis » sob, 24 stycznia 2015, 21:16

Witaj inny Paweł
Napisz mi proszę coś więcej o pracy w Norwegii z moimi kwalifikacjami
Pozdrawiam

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Praca i spearfising

Postautor: PaWEŁ » śr, 28 stycznia 2015, 00:08

Wzcoraj rozmawiałem z sąsiadem (ma małą firmę budowlaną) i potwierdził że roboty od cholery i brakuje murarzy. On płaci od 100 do 150 GBP dniówki, zależnie od wydajności i jakości pracy. Podobno niektóre firmy płacą nawet po 200GBP dniówki mistrzom murarstwa.

frutis
Posty:41
Rejestracja:ndz, 12 maja 2013, 19:25

Re: Praca i spearfising

Postautor: frutis » śr, 28 stycznia 2015, 10:11

Witam
Dzięki za informacje muszę to wszystko przemyśleć
Pozdrawiam


Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości