[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Nasz pierwszy raz, ze Szczupakiem. -Spearfishing.pl

Nasz pierwszy raz, ze Szczupakiem.

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
do0r5
Posty:73
Rejestracja:wt, 16 października 2012, 09:44
Nasz pierwszy raz, ze Szczupakiem.

Postautor: do0r5 » czw, 10 października 2013, 20:35

Cześć wszystkim.
Piszę w celu pochwalenia się pierwszym świadomym sezonem letnim freedivingowo spearfischingowym ( straszne spolszczenie przepraszam).
Dla nas, ja i moja Żona, sezon się skończył nie mamy jeszcze długich pianek ale i tak coś się pooglądało.
Nurkowania wykonywaliśmy na Kuźnicy Warężyńskiej (Pogoria 4) w Dąbrowie Górniczej, trzymamy tam łódkę więc co weekend człowiek tam bywał.
Podczas któregoś tam nurkowania pośród powalonych drzew, roślin i buszujących małych rybek, obok mojej głowy przepłynął szczupak taki około 60 centymetrów głębokość około 2 metrów. W sumie to się przestraszyłem i wystrzeliłem na powierzchnię, ale czaszka pracuje i mówię do żony szukamy rybki bo gdzieś tu musi siedzieć.
I siedział wśród korzeni przewalonego drzewa na głębokości około 2 - 3 metrów. Oglądaliśmy go bardzo długo. Tak może mało spektakularne wśród takich wyjadaczy jak wy, ale z pierwszego szczupaka w naszym życiu bardzo się cieszymy.
Teraz znów przeniosłem się na basen i do treningów, na przyszły sezon porządne pianki muszą być i będę szukać kolejnych ryb z naszego polskiego biotopu.

Pozdrawiamy Patryk i Asia

Aha w Sosnowcu w LO im. Bolesłąwa Prusa jest basen 3,6m, wejście 5zł, ratownicy przyzwyczajeni do freedivierów, nie ma żadnych problemów.

http://prus.sosnowiec.pl/witryna/news.php

Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron