[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Chorwacja...znowu jade :) -Spearfishing.pl

Chorwacja...znowu jade :)

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
Awatar użytkownika
emjot84
Posty:49
Rejestracja:śr, 28 lipca 2010, 07:46
Lokalizacja:Siedlce
Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: emjot84 » sob, 11 sierpnia 2012, 20:47

Witam Kolegów po dłuższej przerwie.

W końcu, po dwóch latach posuchy jest! w środę wyjeżdżam na dwa tygodnie !!!

Sprzęt naszykowany, pozwolenie już wykupione dla świętego spokoju, i lecę niebawem.

Tym razem uderzam w jedno z moich ulubionych turystycznie miejsc - Pakostane (koło Biogradu).
Tyle tylko że tam za specjalnie jeszcze nigdy nie "polowałem" jedynie amatorsko wiele lat temu z ręcznym oszczepem.

I pytanko do Kolegów, w ostatnich latach któryś z Was tam polował? Jakieś wskazówki, ciekawe miejscówki? Lepiej przy brzegu czy popłynąć na wysepki (bo kajak zabieram więc nie będzie problemu). Przyznam że tym razem chciałbym jakieś ładniejsze rybki, nie tylko patelniaki. Słucham podpowiedzi :)


Żeby nie było, oczywiście po powrocie zdam relację ;)

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: Jaca » sob, 11 sierpnia 2012, 23:39

Ja lowilem w okolicach biogradu ok 2 lata temu... Bardzo slabo tam z rybami chyba ze w porcie lowisz to cefala z rana zlapiesz lub makrele jak szybka jak masz refleks dobry... Dobrze jest miec lodke zeby popolowac przy malych wysepkach. Wiecej ryby bylo w okolicach wyspy dugi otok (plywaja tam promy dwa razy dziennie z zaradu). Ale ja tam bylem tylko tydzien wiec srednio sie moglem rozeznac... Jak jedziesz na 2 tyg to dobrze jest sobie przez pierwszy tydzien wieczorem lub nad ranem necic miejscowe chlebem (cefale zra chleb) a potem cos pyknac. Daj znac jak wrocisz

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: emer » ndz, 12 sierpnia 2012, 11:51

Jak już jesteśmy przy temacie cro i kajaka, orientuje się ktoś jak to wygląda z przepiskami? Tzn- 2 polujących jeden kajak, czy trzeba mieć dwie boje/czy jedną/czy w ogóle i czy jak trzeba mieć to muszą pływać na wodzie czy wystarczy żeby były na kajaczku widoczne podczas polowania?
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
emjot84
Posty:49
Rejestracja:śr, 28 lipca 2010, 07:46
Lokalizacja:Siedlce

Re: Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: emjot84 » pn, 13 sierpnia 2012, 10:46

Przepisy przepisami, ale policija zwraca uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo, jeśli masz kajak i pływacie w pobliżu kajaka, to nie ma problemu nawet bez bojki. Ale w rzeczywistości jednak pływa się w różnych odległościach od kajaka, więc lepiej bojkę mieć, koszt niewielki, za bardzo nie przeszkadza więc dla własnego bezpieczeństwa lepiej się zaopatrzyć, w końcu to nam ma zależeć żeby nam ktoś skuterem na głowę nie najechał ;)

Znajomy mi opowiadał że był w Cro i polował z kuszą bez pozwolenia...podpłyneli policjanty i dostał mandat...ale za brak bojki :)

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: Jaca » pn, 13 sierpnia 2012, 15:43

A ja zauwazylem ze bojka czasem przyciaga ciekawskich i nieswiadomych uzytkownikow skuterow i łodzi

Awatar użytkownika
emjot84
Posty:49
Rejestracja:śr, 28 lipca 2010, 07:46
Lokalizacja:Siedlce

Re: Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: emjot84 » pn, 13 sierpnia 2012, 17:18

A to niestety faktycznie jest wadą bojki. No ale bezpieczeństwo najważniejsze.

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: Jaca » pn, 13 sierpnia 2012, 21:36

Co prawda to prawda... Oczy dookola...

Awatar użytkownika
emjot84
Posty:49
Rejestracja:śr, 28 lipca 2010, 07:46
Lokalizacja:Siedlce

Re: Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: emjot84 » wt, 14 sierpnia 2012, 13:11

ech, już się nie moge do czekać :) siedze w domu i pakuje klamoty, a troche tego jest, bo jedziemy w 5 osob i z kupą bagażu :) pogoda mnie nastraja optymistycznie, bo im brzydsza u nas tym bardziej chce mi się jechać hehe

Awatar użytkownika
WENTILO
Posty:486
Rejestracja:ndz, 15 marca 2009, 13:36
Lokalizacja:Jastrowie

Re: Chorwacja...znowu jade :)

Postautor: WENTILO » wt, 19 listopada 2013, 12:18

:rotflmao: :clap: :drinks: :good: :wave:
Załączniki
scuba_diver_&_fish_2.gif
8(1).gif
8(1).gif (19.4KiB)Przejrzano 6288 razy
6(1).gif
6(1).gif (31.17KiB)Przejrzano 6288 razy


Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 60 gości

cron