[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Po wyjściu z zimnej wody... -Spearfishing.pl

Po wyjściu z zimnej wody...

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce
Po wyjściu z zimnej wody...

Postautor: emer » wt, 23 listopada 2010, 13:41

Nie wiedziałem gdzie takie coś wrzucić, bezpośrednio do dz. zdrowie nie pasuje- wrzucam tu.
Może niektórzy to znają ale nie widziałem nigdy, żeby ktoś gdzieś stosował.

Podgapiłem na filmiku u ruskich (świat podwodnych łowców, nie pamiętam który odcinek)jak osoby które zostają na brzegu robią ognicho, gotują wiadro wody... potem tym wrzątkiem polewają się Ci którzy na brzegu nie zostali.
Może ognicho i wiadro wody będą niekiedy niemożliwe- ja do drugiego termosu wlałem wrzątek i rzeczywiście mocno pomaga. Po wyjściu ostatnio z wody z jak zwykle zmarzniętymi paluchami (rękawice 4, pianka 5mm :( ) Polałem sobie i dłonie i stopy i trochę korpus- ogrzewa prawie natychmiast.
Jak na razie skutków ubocznych na rękawicach nie widzę- POLEWAMY OCZYWIŚCIE CIAŁO W PIANCE, NIE BEZPOŚREDNIO :)
Jeśli komuś jednak coś z neoprenem zaczęło by się dziać z góry zaznaczam, iż odpowiedzialności za to nie biorę...
tak wrzucam bo może ktoś nie wie a fajna rzecz
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
bialy611
Posty:33
Rejestracja:ndz, 11 kwietnia 2010, 13:10

Re: Po wyjściu z zimnej wody...

Postautor: bialy611 » wt, 23 listopada 2010, 19:06

Również stosowałem,pianka w porządku,nic sie z nią nie dzieje,a naprawde po takim ogrzaniu rzeczywiscie bardzo komfortowo plywa sie jeszcze przez jakis czas :)

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: Po wyjściu z zimnej wody...

Postautor: rosomak » śr, 24 listopada 2010, 00:28

ale polewacie wrzątkiem???? A pianka w doope nie dostaje? :wacko:

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Po wyjściu z zimnej wody...

Postautor: emer » śr, 24 listopada 2010, 02:15

Jak będzie czas to wezmę jakieś 2 kawałki neoprenu, cudownym klejem seac sub je potraktuję i w wodzie pogotuję- jak będzie coś się rozklejać albo z neoprenem dziać to dam znać. Z rękawicami ani skarpetami nic się nie stało po polaniu- nie wiem jak na dłuższą metę będzie po tym traktowaniu.
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

stiuartas
Posty:32
Rejestracja:śr, 28 lipca 2010, 21:31

Re: Po wyjściu z zimnej wody...

Postautor: stiuartas » śr, 24 listopada 2010, 10:49

ja nie polewam sie wrzatkiem, ale wlewam goraca (ciepla) wode z termosa do srodka pianki, skarpet lub rekawiczek jak juz zmarznie


Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości