Wyspy Kanaryjskie

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
Awatar użytkownika
ivanadg

Re: Wyspy Kanaryjskie

Postautor: ivanadg » wt, 28 marca 2017, 01:30

Gratulacje Paweł! :)
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

PaWEŁ

Re: Wyspy Kanaryjskie

Postautor: PaWEŁ » czw, 30 marca 2017, 12:55

ivanadg pisze:Gratulacje Paweł! :)

Dzięki, Łukasz!

Podczas tego urlopu jeszcze tylko jeden raz wchodziłem do wody z kuszą. Nastrzelałem ryb ale nic co warto by było fotografować - cefale i karmazyny. Zresztą i tak nie miałem ze sobą na plaży aparatu fotograficznego. Ułów od razu oczyściłem z łusek, wypatroszyłem a potem po drodze do auta oddałem znajomym Rosjanom z Moskwy którzy akurat dzień wcześniej przyjechali do swojego domu w Palmarze. Pasza też poluje pod wodą na ryby ale tym razem nie mógł wchodzić do wody ze względów zdrowotnych więc ucieszył się z podarunku.
My jeszcze mieliśmy w lodówce sporo z poprzedniego polowania - ryb wystarczyło na 3 obiady dla naszej trójki i na kolację dla Darka i jego załogi na jachcie Mariamore II.

Niestety, ten wypad na Teneryfę zbyt krótki był - tylko 8 nocy. W następną zimę spróbuję zmienić co nieco - zamiast trzech wyjazdów po 8-9 dni zorganizujemy 2 po 14-15 dni lub 3 po 10-11 dni.
Pierwszy wyjazd już w listopadzie. Darek zaoferował swój jacht jako bazę noclegową i zarazem środek transportu do przemieszczania się między nurkowiskami. Może odwiedzimy Gomerę? Chciałbym też zachaczyć Fuertę ale podróż jachtem chyba zajmie zbyt wiele czasu. Jak to Darek powiedział: "Plan jest taki że nie ma planu". Na miejscu się okaże na co pozwolą nam warunki pogodowe.

Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany by dołączyć do nas to proszę o kontakt. Im szybciej tym lepiej.
Sunday19MAR17 (2).jpg

PaWEŁ

Re: Wyspy

Postautor: PaWEŁ » sob, 15 lipca 2017, 11:18

Bilety kupione, domek i jacht zarezerwowane.
Pierwszy wyjazd: rejsy jachtem wzdłuż południowej Teneryfy, noclegi w marinach między Las Galletas a Los Gigantes, może też na Gomerze. Od 5 do 12 listopada.
Drugi wyjazd: pobyt w trzysypialniowym domku koło Los Cristianos od 12 do 27 stycznia 2018r.
Wybiera się ktokolwiek w tym czasie na Teneryfę?

Wróć do „Blue Hunters”