[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Murena -Spearfishing.pl

Murena

Zapraszam wszystkich do podzielenia się swoimi ulubinymi przepisami kulinarnymi, czyli jak przygotować dobre danie rybne.
Awatar użytkownika
Brzoza
Posty:95
Rejestracja:wt, 13 lipca 2010, 22:50
Lokalizacja:Wrocław
Murena

Postautor: Brzoza » wt, 10 sierpnia 2010, 19:07

Witam,

Ustrzelilem dzisiaj Murenke około 50 cm ( w wodzie wygladala na duza większa :4_14_202: ) Nigdzie nie moge znaleść wymiaru ochronnego tego gatunku, rybka ustrzelona w Cro.
Ale do rzeczy, rybe mam juz sprawiona obdarta ze skory...zna ktos jakis przepis jak ja upichcic?:>

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Brzoza
Posty:95
Rejestracja:wt, 13 lipca 2010, 22:50
Lokalizacja:Wrocław

Re: Murena

Postautor: Brzoza » śr, 11 sierpnia 2010, 23:15

Pokroilem w dzwonki (dzwoneczki :rotflmao: ) i usmazylem w oleju jak węgorza. W smaku bardzo przyjemna ale sporo malutkich osci :|

filip
Posty:480
Rejestracja:sob, 26 kwietnia 2008, 16:30

Re: Murena

Postautor: filip » pt, 8 października 2010, 22:35

dobrze jest zalać dzwonka olejem z oliwek i zostawić na noc, ryba wchłonie oliwę. póżniej doprawiamy wg. gustu

Awatar użytkownika
Octopus
Posty:531
Rejestracja:czw, 25 lutego 2010, 22:38
Lokalizacja:Warszawa

Re: Murena

Postautor: Octopus » pt, 8 października 2010, 23:30

Murena jak konger... Tam gdzie kończy się jama brzuszna zaczyna się masa ości aż do ogona. Ja takie do metra jadłem smażone.
SPRZEDAM. Pięcio, cztero, trójzęby na morza południa i nie tylko. Effesub i Seac Sub. System ładowania kusz gumowych. Linki z nitami do zarabiania kusz 25 m. Rurki Effesub. Sporo tego na magazynie ;) Zainteresowani niech piszą na PRIV.


Wróć do „Coś na ruszt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości